Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogyan győztétek le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan győztétek le a féltékenységet? Van rá valami jó módszer? :/

Figyelt kérdés

Borzasztóan féltékeny vagyok, minden féle kis apróság miatt is.

Lehet, hogy azért mert a környezetem is olyan, hogy szeretnek mindenbe beleszólni, és belemászni mások dolgaiba, és féltem őt, vagy nem tudom :/ Mit tehetnék, hogy ne vegyem ennyire komolyan? Tanácsok?


2012. nov. 12. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Bízz meg benne.Erre nincs módszer erre neked kell rájönnöd.Egy kapcsolat alapja a bizalom és eszerint te nem bízol meg benne ...
2012. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy benne nem bízol, vagy magadban, de a lényeg: tudsz rajta változtatni.


Ha benne nem bízol, rá kell jönnöd, hogy ez miért van, mi az oka. Adott rá okot? Milyen volt előtted? Falta a csajokat, és ezért aggódsz most? Ha van bármi oka, akkor el kell döntened, megbízol-e benne ezek ellenére. Ha igen, érzed, hogy szeret és hűséges, akkor hesegesd el a rossz gondolatokat, és ha előjönnének, gondolj a közös pillanatokra, hogy mennyire érzékien csókol meg, mennyire szerelmesen néz a szemedbe és rá fogsz jönni, nincs miért aggódnod.


Ha magadban nem bízol, akkor ott is fel kell kutasd az okot. Nem tartod magad "elég"nek? A külsőddel elégedett vagy? És az életeddel? Van hobbid, barátaid, vagy csak azt tartod tartalmas időtöltésnek, ha vele vagy? Ha benned minden rendben, és a kapcsolatotokban is, a féltékenységnek nem szabadna felütnie a fejét.

2012. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2.válaszoló: a csajokat előttem egyáltalán nem falta, sőt nem is láttam a közelükbe,csak fiú barátai vannak.

hát szerintem az, hogy én nem tartom magam elég jónak :'(. Az is igaz, hogy a külsőmmel sem vagyok teljesen megelégedve, és bennem van az, hogy találkozik eegy szebb lánnyal, akkor lecserélne.

Vagy pl akkor is előjön a féltékenységem, mikor látom hogy egy lány(ismerősöm) nyomul nála, és kommentelget a képéhez.

2012. nov. 12. 15:16
 4/7 A kérdező kommentje:

és olyankor az is lezajlik bennem, hogy mivan ha valaki megpróbálja elvenni tőlem, és én nem vagyok olyan jó mint az...a környezetemben nagyon sok ilyen rosszindulatú ember van sajnos, akikből kinézem az ilyensmit.

Szerintetek akkor mi az első lépés?

2012. nov. 12. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Változtass azon, ami nem tetszik, hogy elégedett légy ! Mi nem tetszik magadon? Mi az akadálya, hogy változz? Pénz, energia? Szívesen adunk tippeket (én biztosan), csak írd le mi a probléma. És igen, a kisebbségi érzés egyik fő kiváltója a féltékenységnek, pedig tetszel ennek a pasinak, különben nem lenne veled !
2012. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom pontosan, inkább az, hogy nem érzem jól magam a bőrömben(inkább csak suliban,mivel ottvannak azok a személyek akik azthiszik magukról, hogy övék a mindenség, és ők csinálnak mindent) de persze a saját baráti körömben felszabadult vagyok teljesen és magabiztos, csak az ő körükben nem(suli) és ott mindig azt látom, hogy ők szebbek és jobbak mint én,és félek, hogy netalán elveszitem amiatt, hogy ott nem vagyok felszabadult. De lehet, hogy ezeket csak én beszélem be magamnak, mert eléggé jól öltözöm, semmmivel sem rosszabb, mint a többieké. Sőt akinek még annyira sincs lehetősége mint nekem (adni a külsőre) az is sokkal magaiztosabb és felszabadultabb.
2012. nov. 12. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a jó módszer ha nem adnának rá okot :) mert én még azt se mondhatom, hogy nem vagyok kibékülve magammal...
2012. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!