Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy viselitek a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek a féltékenységet?

Figyelt kérdés
a srác aki tetszik, épp flörtöl valami csajjal facebookon szinte mindenki elött..
2012. szept. 27. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem voltam az, tehát elvárom a másiktól, hogy ő se legyen, nincs jobb dolgod!? lehet pont direkt csinálja
2012. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mi lányok ilyenek vagyunk zavar ha a kiszemeltünk más lányokkal flörtölget...engem is zavarna 19/L
2012. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
fiukat is zavarja... engem nagyon. nem is értem hogy lehet valaki nem féltékeny. hazudik, vagy túl sok önbizalma van és azt hiszi annyira jó hogy más nem fog galibát okozni
2012. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!