Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy viselitek a különbsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viselitek a különbségeket?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk én egy okos lány vagyok aki nem nagyon bulizik nem cigizik és nem drogozik és csak néha napján bulik alkalmával iszik mértékkel és összeakadok egy olyan sráccal aki helyes és vicces ,de cigizik és sokat bulizik és más egyéb dolgot csinál ami nekem a "nem helyes" kategóriába tartozik elképzelhető hogy működhet közöttünk vagy teljes mértékben kizárt? Tapasztalatokat is írhattok!
2012. júl. 30. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A kémia,vagy a párkapcsolat?Az utóbbi necces.
2012. júl. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád hasonlót keress.
2012. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a kémia működik...a párkapcsolat a kérdés
2012. júl. 30. 11:53
 4/13 Golan Trevize ***** válasza:

Ha intellektuálisan felér hozzád, akkor nem gond ha sokat cigizik vagy bulizik, kivéve, ha ez téged kifejezetten zavar.


A lényeg, hogy intellektuálisan és testileg is legyen vonzó számodra.

2012. júl. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát nincs velem egy szinten intellektuálisan,de még egészen okos ahhoz képest hogy nem igazán az iskola híve...mármint az okos alatt nem azt értem hogy hűű de géniusz mindenből csak mondjuk nem ír minden mondatban 6 hibát meg nem beszél hülyeségeket sz.val normális...
2012. júl. 30. 14:01
 6/13 Golan Trevize ***** válasza:

Az OK, hogy nem buta.


De ha te pl. szereted a verseket, el tudsz-e vele beszélgetni róla? (csak egy példa)

2012. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
még nem ismerem annyira...de az elképzelhető hogy mondjuk ő belém szeret pont azért mert nem járok sokat bulizni okos vagyok és nem cigizek? mert kérdezte hogy cigizek e és amikor mondtam hogy nem akkor örült neki meg annak is hogy nem vagyok bulizós ...azt mondta ilyen lányt keresett
2012. júl. 30. 14:27
 8/13 Golan Trevize ***** válasza:

A legtöbb normális férfinak tetszik, ha a nő nem dohányzik, és nem bulizós. (De az állandóan otthonülő fajta se jó...)


Ha szimpatikus, akkor barátkozz vele, aztán majd kiderül, hogy van-e értelme továbblépni.

2012. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát így fogok eljárni..aztán majd lesz valami...am nem vagyok itthon ülő fajta vele is egy buliban találkoztam csak nem járok minden hétvégén bulizni...
2012. júl. 30. 15:07
 10/13 anonim ***** válasza:

# 8/9-nek üzenem:


Hol vannak azok a normális férfiak? Ha én valakinek eddig megemlítettem, hogy nem dohányzom, nem iszom alkohol és nem kávézom, akkor általában úgy néztek rám, mintha UFO lennék, de volt aki megkérdezte: Te ember vagy egyáltalán?


31/N

2012. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!