Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb lenne, ha kilépnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne, ha kilépnénk ebből a helyzetből?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerem ezt a srácot, első pillanatra megtetszettünk egymásnak, és nagyon hamar kiderült, hogy szinte mindenben egyformák vagyunk, ugyanazokat szeretjük csinálni, meg alapvetően azonos az élethez való hozzáállásunk is.

Ezek után magától értetődő volt, hogy lesz köztünk valami, mióta ismerjük egymást, gyakorlatilag minden napunkat együtt töltjük, és egyikőnk se volt korábban ilyen boldog senkivel se. A szex is nagyon jó vele, ugyanolyan nyitott, mint én, minden vágyunkat ki tudjuk élni együtt.

Ez az egész szép és jó és tényleg sose voltam még ilyen boldog, DE nem vagyunk egymásba szerelmesek. Mégis kb egész nap csak egymással foglalkozunk. Mi értelme van ennek? Ebből ki kéne lépni inkább vagy kiélvezni, amennyire csak lehet?

Ti hogy látjátok ezt? Voltatok már hasonló helyzetben?

Ja és egyébként mindketten eléggé népszerűek vagyunk az ellenkező nem szemében, szóval nem azért foglalkozunk ennyit egymással, mert nincs jobb.

Nagyon fura ez az egész szerintem és nem tudom, hogy meddig mehet ez így. Ha van erről tapasztalatotok, szívesen olvasnám. :)


2012. nov. 11. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A leírásból pedig nagyon az jön le, hogy igen. Ha elvagytok egyébként, akkor miért hagynátok abba? Nem ártotok senkinek ezzel, ti élvezitek, mi a gond? A rózsaszín ködöt hiányolod? Vagy nem értem.
2012. nov. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit együtt müveltek az minek a jele ha nem a szerelemnek ?
2012. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én tudom, hogy nem vagyok szerelmes! És rajta is látom, hogy nem az! :)
2012. nov. 11. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!