Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Skinhead fiu csak skinhead...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skinhead fiu csak skinhead lánnyal tud párkapcsolatott ki alakítani?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 13:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%

nem is tudom, mi számít manapság már skinheadnek, de régebben az volt, hogy ugye a rasszista felfogás, és külsőre pedig alap volt a kopaszság. most azért poén lenne, hogy egy skinhead fiú csak kopasz lánnyal jönne össze:D


szerintem sincs semmi akadálya.

2009. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
:D ennek örülök:d
2009. aug. 13. 14:21
 13/22 anonim ***** válasza:
64%

Már nem azért, de nem csak a cigányokat nem szeretik a skinek.

Szóval ha 'zsidós' kinézeted van az sem fog neki bejönni.

2009. aug. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
nem, nem vagyok se cigáy sem zsidó sem a kinézetem sem oylan,rendesen öltözködöm úgymondd dívatosan de nem vok páza pics@ sem.mondom átlagos..!!
2009. aug. 13. 15:12
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Eleve kevés a skinhead csaj, messze nincs annyi, ahány fiú, úgyhogy a válasz NEM! Az én skinhead ismerőseim inkább átlagos lányokkkal jártak. Az egy dolog, hogy én nem rajongok értük, nemigen járnék skinheaddel (én goth vagyok, tizenévesen rocker voltam, de akkor is így vélekedtem) - úgy látom, részegesek és erőszakosak tudnak lenni, és nem tudom, barátnőjükkel szemben mennyire fékezik magukat. Ha a kocsmában megpróbálnak velem összeismerkedni, hát, az alapján sem szimpatikusak. Általában azzal dicsekszenek el, hogy hol, kit vertek meg. :S Na szóval a lényeg, hogy akadálya nincs a dolognak, de nagyon nézd meg, milyen természete van a srácnak!
2009. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
(A skinhead csajok amúgy nem kopaszok, csak rövid hajúak.)
2009. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
ez a srác nyugis ccsöndes,vicces nem ismerem még annyira de nem mondanám erőszakosnak,mostnem sokára megint össze fogunk futni.nagyon tetszik,de nem tudom mit csináljak.
2009. aug. 13. 16:41
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a kis jobbos barátaim elvittek egy Fejbőr koncertre. Én normálisan voltam felöltözve, a többi csajnak meg fel volt nyírva oldalt a haja, meg érdekes cuccokban feszítettek. Hát had ne mondjam, hogy az összes pasi velem akart kikezdeni. Erről ennyit.

Amúgy meg ha vki a ruhád és az öltözködési stílusod miatt nem akar veled megismerkedni...arra nem tudok mit mondani, de szerintem neked sem kéne! :)

2009. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Nem feltétlenül, de szeged körüli skinhead fiúk írjanak (hung_arian@citromail.hu)
2009. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is skin vok elmondom h én meg a hozzám hasonlók milyen nőket szeret:)

1. legyen humorod de a rasszista témákat ne vicceld el

2. ne játszd meg magad

3. ne legyél disco pi..a

4. a külsőd legyen teljesen átlagos vagy szebb

5. lehetőleg skinhead zenekarok számait halgasd(divisio88,hunnia)

6. legyél 1 kicsit rasszista

2010. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!