Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet erősebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet erősebb a szerelemnél a szeretet vagy ha valakit kedvelsz?

Figyelt kérdés
Az exem együtt van egy olyan csajjal akit nem szeret, de engem szeret még! Azért nem jön össze velem mert már sokszor megbocsájtott nekm de ez fordítva is igaz..azt mondta h mindig a szívére hallgatott és megszívta vle! Valóban ennyire el tudja nyomni az érzéseit?
2012. nov. 9. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Furán fogalmaztad meg, de a szerelem el fog múlni és szeretetté alakul át! Minden esetben így van ez...
2012. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor ez az exemnél átalakult szted és azért választotta a másikat?
2012. nov. 9. 19:44
 3/12 ASOT ***** válasza:

1. az 1-es válaszolónak igaza van

2. a barátod egy nagy kamugép, te meg túl naiv és hiszékeny

3. ne csinálj hülyét magadból, ne akard őt visszakapni

2012. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ASOT ***** válasza:
4. a barátod nem azért hagyott el mert a szerelem elmúlt és mert már csak szeret....ergo nem szeret max mint havert.
2012. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TOMAtm ***** válasza:
'mindig a szívére hallgatott és megszívta vle' -ha az ember mindig az eszére hallgatna nem lenne ennyi idióta párkapcsolat.am igaza van ha az eszével tudja h veled úgyse menne,meg csak csalódna akkor jobb is ha megpróbál elfelejteni és mással van(bár az egy más kérdés h azt meg csak kihasználja igy)..
2012. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ellenállhatatlan kémia van,akkor elég ha jófej az illető :D
2012. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De akkor miért akar vlem még találkozni és mondta h még nem zárt le engem? Vagy akkor tényl én vok ekkora hülye hha elhiszem ezt neki..az a baj h tudom h rosszat tesz vlem de én szeretem még..
2012. nov. 9. 20:07
 8/12 ASOT ***** válasza:
és hidd el leszel olyan hülye hogy bele is fogsz menni vele, aztán még jobban el leszel keseredve h kihasznált..
2012. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosak vtak a számomra!
2012. nov. 9. 20:31
 10/12 ASOT ***** válasza:
ha nem felejted el írd meg mi lett belőle :)
2012. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!