Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tudnak egyes emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tudnak egyes emberek neten beszélgetni, de élőben már nem?

Figyelt kérdés
Olyan érdekes, vannak emberek, akik neten olyan jól tudnak beszélgetni, de élőben már nem
2012. nov. 9. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány, ez kár is tovább ragozni!
2012. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fülünyúl ***** válasza:
Ugye milyen érdekes. :P
2012. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ASOT ***** válasza:
Igen amit az 1-es mond, ez ennyi.
2012. nov. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan jó az a válasz. Van benne alapjaiban igazság,de nem teljeskörű. Én is ilyen vagyok, írásban nagyon gördülékenyen, de szóban szinte nulla. Az a helyzet,ha nem élőben vagy, akkor nem izgulsz azért ,hogy hírtelen mit kéne válaszolni, van időd kitalálni bőven,hogy mi a helyes válasz, ha valami rosszat szólsz, akkor is van idő korrigálni, sokkal lazább, egyszerűbb kommunikációs forma. Ha besűlsz, akkor is könnyebben tudsz utána bújkálni, mint szemtől szembe, amikor meg ég a pofa mint a tábortűz a másik előtt. Az marha kínos. Neten át meg csak egy kattintás, kilépsz ha valami nem úgy alakul, és legfeljebb tudod, hogy valóságban kitől kell jól távolra elhúzni a beled,kit kerülj el! Egy tökéletes biztonságérzetet ad a nem szóbeli ismerkedés, társalgás.

Ráadásul pszichésen megtőr ha a szemébe kell nézni a nőnek, ha tetszik, és közvetlenül ottvan a fejed előtt, akkor sokkal izgalmasabb is a helyzet.

2012. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert a neten már mindent kitárgyaltak, elfogyott a téma :)
2012. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az ismerőseimmel pl nem is beszélek neten, pont ezért. No any fb, msn semmi ilyesmi. Mert szerintem a másik minimális tisztelet pl kimarad ebből és csak a saját szarát nyomja mindenki, a saját illúzió világában egyedül egy fülhallgatóval egy szobában. Beteg ez.
2012. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

en ezt sosem ertettem. tenyleg,szuper,ha valaki tud neten humoros,jofej es magabiztos lenni. de tudjatok,mi a baj? a valo eletben ott van az a kis dolog,amit reakcioidonek hivunk. neten megteheted,hogy egy kerdesre csak husz perc mulva valaszolsz,mondvan,elmentel kozben zuhanyozni,addig meg kitalalhatsz egy imponalo,frappans valaszt. eloben erre nincs lehetoseged. es sokan szerintem felnek ettol.

nagyon nem vagyok hive a netes ismerkedesnek,es beszelgetesnek. ide feljarok kicsit vegyulni,de fb-n csak es kizarolag a legjob barataimmal kommunikalok,ha nincs modunk a talalkozasra. ez a netes vilag egy illuzio,egy alarc,ami altal te lehetsz a vilag legjobb pasija/csaja,aki jofej,megerto,gyenged,poenos es laza.

2012. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja,bocsanat,latom,ezt a valaszt elottem mar valaki megfogalmazta nagyjabol.
2012. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!