Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltak egy idősebb nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak egy idősebb nővel 18 évi együttélés után. Véleményeket várok főleg fériaktól?

Figyelt kérdés

18 év együttélés, és 7 év házasság után átéltem a poklok poklát. Eddig végtelenül boldog voltam. Sok mindent megéltünk együtt, sok nehézséget. De mindenki előtt mintapár voltunk. Sokszor beszéltünk arról, hogy minket semmi nem törhet meg. Mi mindent legyőzünk. Még a megcsalás előtt három héttel egy romantikus esténk után azt mondta én vagyok az istennője, testileg-lelkileg minden tökéletes. Én boldog voltam és amikor néhány hét múlva furán kezdett el viselkedni, sírtam és külső segítséget szerettem volna kérni, mivel mindenre azt a választ kaptam, hogy semmi gond kicsim, csak ilyen időszakom van. A barátokhoz fordultam, akik tudtak a dologról, de csak annyit mondtak, ha valami fura, akkor menjek elé és lessem meg. A mi viszonyunkba ez nem férhetett bele, mivel többször megbeszéltük, hogy mindig öszinték leszünk egymással, bármi van mi megbeszélünk mindent. Most már az egyetem után terveztük a gyereket is. Különben is most újítottuk fel a szülei házát a családom segítségével, nem bánthatom azzal, hogy bármit feltételezzek róla. Hát pedig igen, addig is keményen folyt minden.

Végül két hónap után egy általa kezdeményezett együttlét után (mindvégig használt engem is, de csak a nő tudott rólam) rákérdeztem ugy-e nem szerettél bele másba? - én ezt csak egy vicces kérdésnek szántam!

Erre a válasz: de igen, nem tehetek róla.

Térden állva kértem beszéljük meg, hogy szerethet mást, miért nem mondta el, amikor kérdeztem mi miatt nem ül be az utóbbi hetekbe velem a kádba mint eddig, miért nem bókol, miért késik minden este?

Majd jött a válasz: 11 évvel idősebb, csinos, okos nő. Nem tehet róla szereti, és minden percben ha teheti rohan hozzá, vagy a nő megy érte és viszi a lakására. Már nem jár be rendszeresen dolgozni sem.

Ezen az éjszakán a dűhrohamaim közepette 18 év után megkaptam az első pofont, majd a többit.

Összeomlottam, majd igérte, hogy szakít a nővel. Másnap elment több órás találkájára, de néhány nap múlva meg kellett ismételni, mert kiderült mégsem szakítottak.

Majd kérte, hogy mondjak fel a munkahelyemen, ő is felmont és szakít a nővel és elmegyünk, mert itt nem hagyja békén a nő. Én felmondtam és a kis albérletünkbe vártam az életem értelmét, amit ugyancsak felmondtam elsejével. Majd hívott a nő mellől, hogy sajnálja, de nem megy és nem jön már hozzám, mert megszánna.

Ekkor már sokadjára összeomlottam és imádkoztam Istenhez és kértem Édesanyámat ott fenn, hogy segítsen nekem elfogadni mindent. Egy óra sem telt el, megérkezett a férjem, térdre állt és ő kért bocsánatot. Kérte ne menjünk sehová, mert még nehezebb lesz az életünk. Elfogadtam és boldog voltam, hogy mégis erős a mi kötődésünk. Közben felhívott a nő, hogy fogjam fel a férjem már csak szán és nézzek magamra hogy milyen nő vagyok. Olyan dolgokat vágott a fejemhez, amik a földbe döngöltek teljesen. Közbe elmondtam én is, hogy akkor miért folyt úgy a házaséletünk mint eddig, persze ezt a férjem tagadta előtte. Válást igért és ásó-kapát, gyereket, mint nekem.

Már pár hete nehezedett a mellkasomra a teher, amikor éreztem, hogy döntenem kell, csörgött a telefonom, hogy idős Édesapám agyvérzést kapott- aki nem tudott semmiről- felfüggesztettünk minden vitát és rohantunk hozzá. Újabb két hónap telt el a kórházba rohangálás és Édesapám biztonságos ápolásának elintézésig. Eltelt már néhány hónap, a férjem azt állítja néhány hete tényleg vége, csak engem akar, de nem kérte számon tőle a sok bántást amiket telefonon, sőt névtelen telefonon a nő felm intézett. Azt mondja felejtsünk el mindent, csinált egy kis hülyeséget, sok férfi megteszi, de ő legalább öszintén elmondta nekem. Meg különben is más évekig csinálja.

Sajnálja és felejtsük el és szedjem össze magam, ne hisztizzek, ha ki kell lépnem az utcára, szép vagyok mint régen és ne döngöljem magam a földbe mert már únja.

Azt állítja nem volt jobb semmiben a nő, csak új volt. Engem szeret! Nem tudja miért csinálta! Tanult a hibáiból.

Na kedves férfiak válaszoljatok! Miért tette ezt a férjem, hogy mindkettőnket használt párhuzamosan két hónapig, sőt volt, hogy napi szinten?

Ennyire ócska ember és nő vagyok, hogy nem érdemeltem meg, hogy öszinte legyen? Vagy csak úgy elhagyjon?

Miért nem vállalt fel a nő előtt?

Miért nem védett meg a megalázó telefonok miatt a nő előtt? Miért nem hagy el legalább most? Azt ne mondjátok menjek el én! Nincs munkám és itt nagyon kedvezményesen lakhatok, meg megszakadna a szivem, ha én csomagolnék el. A nőnek van lakása, autója, neki volna hová menni.

Tudom keressek munkát! Azt teszem! A mostanra kialakult pánikbetegségem, depresszióm, a féjem által hazahurcolt nemi vírus és egyéb problémáim miatt minden erőmet össze kell szednem, hogy utcára lépjek. Eddig egy talpraesett ember voltam, akire azt mondták a jég hátán is megélek.

Válaszokat és kérdéseket várok!

Huh legalább kiírhattam magamból, mert szégyelek erről beszélni is!



#orotva
2012. nov. 8. 16:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
És ez az érzés már nem a szerelemről szól, hanem sokkal-sokkal mélyebb fájdalmat érzek. Az emberi méltóságomat, a saját női mivoltomat tépték szét! A testemet egy mocsoknak érzem, hogy tudtomon kívül egy hárem része voltam. Kegyetlenül ocskának érzem magam! Ez hidjétek el kegyetlen érzés. Ez nem önsajnálat, ezt érzem magamban. Nincs semmi értékem, miért érdekelne mit gondolnak mások. Túlélés a célom! De ehhez nem volt joguk! Sem a férjemnek, sem a "kedvesének"! Jó lenne azt mondani, hogy Istenem segíts!
2012. nov. 12. 09:49
 12/20 anonim ***** válasza:
Bocs a nyers szavakért, de Isten nem fog neked segíteni, ha magadon nem segítesz akkor senki sem fog. Álljj talpra azt a szemétládát meg hagyd ott. Tudom könnyűnek hagzik csak úgy mondani hogy új életet kezdeni, nem az de amellett a pasi mellett te somesm leszem már boldog, ez a véleményem, lehet igazam
2012. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%

Érdekes történet,megvallom őszintén nem tudom,hogyan győzném le ha kiderülne valaha egy ilyen nálunk is.. :\

Szerintem nem tetted helyesen először, amit tettél. Hiába a szerelem nem kellett volna olyan gyorsan megbocsájtani neki, ha szeret akkor úgysem fogja feladni és addig küzd majd érted ameddig meg nem bocsájtasz. És ha te is végtelenül szereted őt, szerintem mindenkinek jár még egy esély , végül is nem arról van szó ,hogy évekig volt viszonya azzal a másik nővel.

Persze ha újból kiderülne, én biztosan nem tudnék többé bízni benne , mert akkor már minden kártyáját eljátszotta nálam.

Szerintem is csak az újat kereshette, bár fogalmam sincs,hogy ha valakibe szerelmes vagyok akkor mibe unhatok bele, de hát más biztosan érti.

Bocsánat,hogy nem férfiként válaszolok, de szerettem volna én is leírni ide a véleményem.

Én azt kívánom neked , hogy minél előbb talpra tudj állni és újra normális kerékvágásba jöjjön az életed!

21\N

2012. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én még ugyan eléggé fiatal vagyok,hogy házassági tanácsot adjak,de annyit mondok hogy még most is erős vagy és kitartó:) más ember ennyi gond után sokkal rosszabb helyeztben lenne! Legyél magadra büszke értékes ember vagy!
2012. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem szabad ezzel az emberrel maradnod. Ujra megtenne ha lesz alkalma. Ilyenkor kell erosnek lenni es hatat forditani. Tudom nagyon nehez,de tapasztalatbol mondom kesobb orulni fogsz neki. Az ido meg szepen csokkenti a fajdalmat.

37f

2012. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Még mindig örlődöm és nemhogy megnyugodnék és bízni próbálnék, hanem egyre több kérdés vetődik fel bennem? Amire nagyon rosz válaszokat kapok, ha kérdezni merek. Felvetettem, hogy elköltöznék és csak annyi a válasz, hogy hová és mi lesz velem? Huh félek nagyon!
2012. nov. 23. 15:04
 17/20 anonim ***** válasza:

Ne félj, ahogy mondtad megélsz a jég hátán is!

A másik , még az h szeret , képes volt otthagyni?! Meg nem állt ki melletted? Jobbat érdemelsz 1000x!!Nem késő még új életet kezdeni! Ő nem érdemel meg!És képes leszel felálni!

Minden jót, kitartás! Bocsi, én is lány voltam.

2012. dec. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"a féjem által hazahurcolt nemi vírus "

?


Ebből már épkézláb kapcsolat nem lesz.légy erős, és menj egyedül, teljesen nulláról állj fel. A férjed nem fog megváltozni, mert egy gyenge pasi.A 3. pedig, na arról meg inkább hagy ne, max. annyit-fog ő még sírni-nem kicsit...

2012. dec. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egy szót nem beszélnék egyikkel sem. Sőt telefont váltanék..a helyedben.
2012. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

-Én azért írok ,mert a kérdező elsősorban a pasik véleményére volt kíváncsi!! HALÓ!!!!!

-Tiszteletem a hölgyeknek ,de tutira megmondanám melyik választ írta 1 nő!

-Persze könnyű dobálózni a "rúgd ki" meg a hasonló okos javaslatok! Hisz nem az Ő életük és -e pár sor nem is tud teljes képet adni arról ,mi volt a probléma gyökere?

-Márpedig már bocsásson meg mindenki ,1 ilyenhez 2 ember kell!!!

-Én magamból indulok ki,és ha valóban szeretem a párom és mindent megkapok nem csalom meg!!!!

-Az megcsalásnak oka van,mi férfiak se 1 két lábon járó fallosz vagyunk ,már bocs kedves nők,pláne nem 18 év kapcsolatot figyelembe véve!

-Nem felmenteni akarom a párod,nagyon súlyos hibát vétett!

-Én az arany középutat választanám, külön mennék jó hosszú időre, aztán kiderül mit hoz a jövő ,mit érzel majd Te és mit a volt párod,csak ezután dönts!

2013. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!