Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a csúnya pasik kellenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a csúnya pasik kellenek a nőknek? Miért nem jön össze egy normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Jó pasinak mondanak a lányok, de eléggé menekülnek tőlem.... talán épp ezért, mert nagy az előítélet bennük szerintem és félnek a jó pasiktól. Több csúnya, duci ismerősöm sokkal könnyeben becsajozik és nem is csúnya nőkkel.
2012. nov. 6. 12:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Na igen, a húszas évek végére már átbillen a mérleg, ott már nem feltétlenül a jó külső az elsődleges vonzerő a nők számára.
2012. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Szóval küldök képet most már, tényleg kíváncsi vagyok mit mondtok


[link]

2012. nov. 6. 13:18
 13/29 anonim ***** válasza:
Ühüm. Férfiként mondom, hogy valóban nem a külsővel lesz itt a baj. Nem lehetséges, hogy túl nagyra törő igényeid vannak? Érezni kell ám, hogy mely lányoknál érdemes próbálkozni.
2012. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Most őszintén...

Női szemmel átlagos. Nem hiszem hogy nem találnál magadnak barátnőt.


Szóval úgy gondolom belül lehet valami baj, lehet hogy lenézed, őket, vagy túlságosan magasan hordod az orrod, vagy az elvárásaid nem megfelelőek a kínálattal. (plazacica kontra gnóm... ez csak egy példa)


Pallérozd az eszed, légy előzékeny, tisztelettudó, ne légy önző, hallgasd meg a nőket, és ne első látásra ítélj!!!

2012. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Külső már nem érdekel 2 éve senkim duci rondát próbáltam Mindig volt a baj te tuti megcsalsz!! Előítéletesek az emberek!!
2012. nov. 6. 13:29
 16/29 anonim ***** válasza:
Hagy el a kisfiús szokásokat, ne légy sértődős, ne mutasd magad másnak mint amilyen vagy...
2012. nov. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Látod már megint a külsőség, hogy ducival próbáltad....


BELSŐ!!!!

2012. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Te se légy előítéletes, illetve ha egy csajjal jársz, akkor ne érezze úgy hogy biztos megcsalod.... ( mert lehet hogy nem csalod meg, de a viselkedés azt hogy hogyan viszonyulsz másokhoz, miközben barátnőd van, befolyásolja a kapcsolatod)
2012. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk nem lennél ilyen szánalmasan irigy és nem másokkal foglalkoznál talán téged is emberszámba tudnának venni a nők....amíg csak fújjogsz a többiekre, kerülni fognak nagy ívben, nem is csodálom
2012. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Akár hiszed, akár nem, majdnem ugyanebben a cipőben járok, mint Te, csak egy évvel idősebb vagyok. Bár nekem még nem mondták, hogy jó pasi vagyok, de én sem mondanám egy szépségkirálynőnek, hogy "jó csaj vagy". :)

Amúgy én sem értem az okát. Csúnya lányt nem szeretnék magam mellé.

2012. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!