Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb lesz? Egy kis szünet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lesz? Egy kis szünet változtat valamit?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt párommal. összevesztünk, és mondtam h akkor hagyjuk egymást egy kis ideig.

ez a szünet jobbá teheti a kapcsolatot? v ne számitsak változásra? segitsetek léci...

16/L


2009. aug. 12. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, h. ha kicsit szüneteltek, akkor a pasid és te is megérzitek egymás hiányát, és ha újra együtt lesztek szünet nélkül, akkor jobban tudjátok majd egymást értékelni...16/L
2009. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem hiszek a szüneteltetésben. Ha már az egyik fél a szünetett felhozza ott gáz van.
2009. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mennyire volt komoly eddig a kapcsolatotok, meg hogy ő hány éves, stb... Ez rengeteg dologtól függhet... Hát szurkolok nektek...
2009. aug. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szünet arra jó, hogy kiderüljön, hogy tényleg akartok-e egymástól valamit, szeretitek-e egymást. Ha hiányzik, vele akarsz lenni, akkor folytassátok, de ha az érzelmek elmúltak, akkor szakítsatok. Ez a szünet alatt ki fog derülni.
2009. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem már 12óra mulva hiányzik, de ugy érzem neki sok vagyok, azért mondtam én a szünetet mert felidegesitett és mert legalább rájön h akarja e még v h akkor foglalkozik e többet velem. nekem sajna az nem elég ha eggyüttvagyunk h ö csinál vmit meg én is külön... belehalok igyis de igy legalább gondolkozhat kicsit h mi legyen... ő 18 és komoly volt eddig...
2009. aug. 12. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Tőlem a párom 4 és fél hónap után kért szünetet. 3-4 hetet szeretett volna, de 1 hétig bírta nélkülem. Én azalatt az egy hét alatt teljesen kifordultam magamból, mert beleőrültem, annyira hiányzott. Mivel távkapcsolatban élünk, nem tudtunk azon a héten találkozni, de a rá következő hétvégén fent voltam nála. Mikor odaértem, percekig csak szorosan ölelt és azt mondta közben mennyire hiányoztam.

Szerintem egyén függő, kire milyen hatással van a szünet. Ránk jó hatással volt, azóta is együtt vagyunk és nagyobb köztünk az összhang, mint előtte.

Egyébként a párom 24/F, én 20/L vagyok.

2009. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó:)

ennek örülök, ez biztató:D

2009. aug. 14. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!