Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha így csinálom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha így csinálom, működhet?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szép se gazdag. Épp ezért arra gondoltam, hogy álprofilt regisztrálok a társkeresőn valami jópasi képével és azzal próbálkozok sokat beszélgetek a kiszemelt lányokkal és bízom abban, hogy beleszeretnek a belsőmbe és utána nem fogja érdekelni őket a külsőm. Talán akkor lesz barátnőm. Szerintetek?

F/25


2012. nov. 5. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó ötlet. Én személy szerint, még ha "bele is szeretnék" a belsődbe (ami már megint csak hülyeség, mert az ember a másik külsejébe+belsejébe szeret bele), ha kiderülne, hogy nem is te vagy a képen, egyből elhajtanálak.
2012. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tomi8 ***** válasza:
Egyet értek az 1. hozzászólóval.
2012. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Borzalmas ötlet...!
2012. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha össze jönne egy csaj akinek kellenél ezzel elrontanád.
2012. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szegényke...így max plátói barátságot fogsz tudni létesíteni írásban a neten...mikor a találkozóra fog kerülni a sor,akkor ha nem lesz kémia,nem az lesz veled a baj, hogy csaló hazug vagy,hanem, hogy a testi vonzalom,a gusztus a másikkal való érintkezéshez nélkülözhetetlen....


sajnos van olyan, hogy ha nagyon nem vagy szimpatikusra külsőre,akkor még havernak sem akarnak majd a nők(hogy miért?mert társkeresőn TÁRSAT vagy szexpartnert keresnek).


Ha nem akarsz szánalmas lenni,akkor VÁLLALD a külsőd és kész.Ha kell,akkor menj el egy fotóshoz,aki csinál rólad előnyös képeket aztán kész passz.

2012. nov. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szimpatikusra helyett szimpatikust akartam írni :D
2012. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!