Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás után működhet még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után működhet még a kapcsolat?

Figyelt kérdés
én csaltam meg a barátomat és most nem hisz el nekem semmit és nem bízik bennem ,újra összejöttünk de azt mondja szeret és szeretne velem lenni de fél hogy újra megcsalom,szerintetek van ennek értelme így ?
2012. okt. 29. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Ha nincs bizalom,akkor nem ér semmit az egész,mellesleg én se bíznék benned,(pasi vagyok) ezek után már azt se hinném el,amit kérdezel.
2012. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs sok értelme. Próbáljatok még egy darabig együtt lenni - megcsalás nélkül, persze -, aztán ha még mindig bizonytalan, legyen vége.
2012. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek. Én úgy kib@sztalak volna, mint macskát szarni.
2012. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyetértek a hármassal. tudod kinek kellenél még egyszer... én beszélni se beszélnék, nemhogy újra összejöjjek veled.
2012. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fuuu, nem tudom ki a szánalmasabb. A barátod? Hogy miután felszarvaztad még összejön újra veled? Vagy te, hogy ezt ennyire nyíltan kezeled és vagy annyira naiv, hogy felmerül benned az, hogy ennek még van így értelme?
2012. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igaza van hogy nem hisz neked mivel megcsaltad,ez nem bűn bárkivel megeshet,de az utatokat folytassátok külön.és a leközelebbi barátodnak ne dicsekedj ezzel,mert ő se fog megbízni benned.
2012. nov. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!