Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsalás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalás után lehet még jó egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok!19 éves,lány vagyok.A barátommal 2 éve vagyunk együtt (ő 21 éves)de nemrég megcsalt.Ezt ő maga vallotta be.Utána egy ideig nem válaszoltam az üzeneteire és a hívásaira se mondtam, hogy kell egy kis idő,de aztán nem bírtam nélküle és megbocsájtottam neki.Nagyon szeretem őt. Mondtam neki,hogy ez az utolsó esélye és ha még egyszer megcsal akkor vége és hogy nehéz lesz visszanyernie a bizalmamat erre mondta hogy ,tudja és igyekezni fog.De bennem van,hogy sose lesz ezután olyan mint korábban volt.Szerintetek lehetséges,hogy mégis jó lesz? Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mi történt utána?
2012. okt. 14. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt bár mindketten hibáztunk, és elég sokáig a mélyponton volt a kapcsolat és az egész nem szólt másról csak egymás kínzásáról meg gyötréséről.


A végén eluntuk, megbeszéltük, hogy félredobhatjuk az eddigi éveket és mehet mindenki amerre lát, vagy túllépünk a sérelmeken és normálisan folytatjuk, hisz eddig remekül működött.


Ezután működött csak, addig nem, addig katasztrófa volt.

2012. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de egy másik!
2012. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha ö vallotta be akkor őszinte és szerethet,szóval megbánta. szerintem lehet belőle jó kapcsolat :)
2012. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dávidmester13 ***** válasza:
egy kapcsolat megcsalás után már nem ugyanolyan mint előtte. mert mi lesz ha még egyszer megcsal mert ha megtette 1x akkor megteheti máskor is . vagyis ezzel csak azt akarom mondani hogy nem fogtok már talán bízni úgy egymásban mint előtte.
2012. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy utolso esely szerintem jar mindenkinek:)
2012. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!