Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamii gáz van. Szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamii gáz van. Szerintetek? Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Hát először is van egy lány. A legjobb barátok vagyunk egymásnak. És ő már régóta tudja hogy bejön/tetszik. Tegnapelött megírta hogy ad nekem egy esélyt fb-n 3órás beszélgetés után. Aztán tegnap este fél hét felé meg írt vagy 6sort hogy ő átgondolta az egészeet ő csak barátként tud rám tekinteni. De amúgy az esély elött még aztírta hogy mostmár együtt vagyunk stb.. Különben rákérdeztem a ma facén hogy a suliban holnap megkéne beszélni a dolgokat, ő meg: én nem szeretném, nem is érdekel, meg miattam már nem szeretnék erről beszélni. Amúgy egyszer még üvegezésen bevallotta nekem hogy bejöttem neki. Tehát most teljesen kavarodás van mind kettőnk fejében.. Szerintem nem kéne abba hagyni ezt továbbra is kedveskedni vele, bepróbálkozni, dehát ma is írta fb-n h nincs kedve most beszélni. Olyan hangulatozó. De a suliban, meg máskor teljesen más, csak neten keresztül tök gááz. Biztos rájöhettetek már ebből az írásból is hogy teljesen zűrzavar van bennem. Kérnék tanácsokat plls :P Meg azt is hogy hogyan folytassam vele tovább ezeket dolgokat?

2012. nov. 5. 21:23
 1/10 DJ_Whiteman ***** válasza:
Ba**átok meg fiatalok FB nélkül nincs élet?:D Élőben lehet teljesen mást mondana;) Szemtől szemben azért nem olyan bátrak az emberek hidd el:D
2012. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaa tudom, de a suliban meg folyton a lányokkal van, én meg elhívnám egyből sejtenének valamit.. Így is ma, amikor ebédelni voltunk, te tényleg jársz a cintivel?? Én nem honnan veszed? Én: az legyen az én dolgom, azt folytatta a dumáját. De már sokszor oda szóltak nekünk hogy ti miért nem jártok, ti jártok? ÁÁáá már este van azt össze vok kuszálódva XD
2012. nov. 5. 21:28
 3/10 A kérdező kommentje:
dikk már írni se tudok XD
2012. nov. 5. 21:29
 4/10 DJ_Whiteman ***** válasza:
Ez ilyen akinek nem inge dolog... :D Nos csak azt akarom kihozni belőle, lehet hogy régimódinak tűnik, és én azt veszem észre hogy nem igen szokás már, de bátran hívd el randizni. Sétálni valamerre vagy beülni valami hangulatos helyre esetleg, vagy amilyen adottságok vannak a helyen ahol élsz.
2012. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát már hívtam el sokszor ő meg nincs kedvem.. tanulni is kell ma.. megyek a városba. Lehet hogy véletlen vagy kifogás , de amikor bandázni megyünk akkor meg egyből jön a kis sunyi (D)
2012. nov. 5. 21:33
 6/10 DJ_Whiteman ***** válasza:
Mennyi idős mellesleg?
2012. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
13 xdd
2012. nov. 5. 21:43
 8/10 DJ_Whiteman ***** válasza:
Nehéz fába vágtad a fejszét:D Nagyon le kell nyűgöznöd, hogy bármi is legyen:D innentől meg rajtad áll, hogy hogy csinálod, mit teszel ami tetszeni fog neki;)
2012. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ohhh.xd Hogyan lehet hódítani egy 13évest?xd
2012. nov. 5. 21:53
 10/10 DJ_Whiteman ***** válasza:
Nőből van ő is:D
2012. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!