Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hogyan tovább? Légyszives...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? Légyszives írjatok!

Figyelt kérdés
Nemrègiben szakítottam barátnőmmel (jobban mondva ő velem)! Az okára annyit mondott, hogy már nem szeret! Azt is mondta, hogy nem èn vagyok a hibás, mert èn mindett megtettem a kapcsolatèrt! Teljesen bèkèvel, szèpen, csendben váltunk el! 7 hónapot voltunk együtt! De...szeretnèm őt majd a jövőben visszahódítani! Tanacsáokat szeretnèk kèrni olyan emberektől, akik sikeresen visszahódították szerelmüket! :) Èrett, okos, általában bevált taktikát szeretnèk kèrni! Kort ès nemet is lègyszi!
2012. nov. 4. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, bejöhet az, hogy megmondod, hogy akkor tőled elbúcsúzhat, és megszakítod vele lehetőség szerint egy időre a kapcsolatot, 1-2 hétre, és utána újra keresed, rátérsz hogy mi lenne ha újra megpróbálnátok.


Ha hiányzol neki az rövid idő alatt kiderült, de az is sanszos hogy mást talált helyetted, akkor meg nincs értelme ezen törnöd magad.


1 próbát megér, többet nem.

2012. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!