Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális egy nagyon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy nagyon az elején lévő kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Nem igazán volt még barátom 20 éves létemre, így nem is tudom mit kéne ilyenkor éreznem.

A lényeg, hogy megismerkedtem pár hete egy sráccal, akivel csak futó kalandnak indult, amit meg is beszéltünk, de aztán elkezdtünk találkozgatni (vagyis ő hívott mindig), de igazából nem sok időnk van találkozni suli miatt, ezért mindig csak késő este tudtunk, olyankor sétálgattunk. Viszont kicsit mániája a smárolás meg tapizás még ilyenkor is. Az elején azt mondta, hogy csak "annyit" szeretett volna, de majd még kialakul a többi, ha beszélgetünk meg ilyesmi, rá is hagytam ezt.


Viszont most nem tudom mit akar. Ha komolyabb kapcsolatot, akkor miért mindig "azon" van a hangsúly meg így a testiségen? Meg akkor miért hív el mindig találkozni, meg úgy írja, hogy jó lenne látni meg hasonlók. Meg én igazából nem is vagyok úgy oda érte, de gondolom ez normális még pár hét után, hogy csak néha tudtunk találkozni és akkor sem olyan sokat beszélgetni.


Ti mit gondoltok erről, mit kívülállók?:D Hátha ti tisztábban látjátok a helyzetet:D


2012. nov. 5. 19:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nézd, én harmincas vagyok, viszonylag friss párkapcsolatban, vannak közös programjaink a barátommal de közben állandóan összebújunk meg smárolunk, és amikor otthon vagyunk, akkor egymásnak esünk.

Előzőleg szexmentes kapcsolatban éltem, nagyon rossz volt, mindenfajta intimitás hiányzott és felőrölte a kapcsolatot. A testiség nagyon is fontos - igen, a többi is, hogy tudjatok beszélgetni, legyen azonos érdeklődési körötök, de ha a testiség nem működik, akkor az összes többit is megette a fene. Ez tapasztalat.

2012. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hát.. szerintem normális a viselkedése.. persze akkor már nem annyira, ha emellett nem ismeritek meg egymást folyamatosan, nem beszélgettek az életetekről meg ilyesmi dolgokról..

"Meg én igazából nem is vagyok úgy oda érte, de gondolom ez normális még pár hét után" hát pedig pont az elején szokott a legnagyobb "odalevés" lenni, amíg még a másik egy rejtély, és egy titokzatos valami. De azt hogy smárol meg tapiz, az elég normális egy kapcsolat elején :O

2012. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

jólvan, hát pont ezért kérdeztem, mert az könnyen meglehet, hogy én gondolom rosszul:D


Nem úgy értettem, hogy nem vagyok oda érte, hogy nem tetszik vagy ilyesmi, hanem hogy elég kiszámítható, hogy ha megbeszéljük hogy találkozunk, akkor az annyi, hogy sétálunk egy kört, ha megállunk, akkor egyből smárolni akar meg tapizni, legyen ez a járda közepén vagy a padon, az mindegy. Ezért nem értettem, hogy most akkor megismerni akar vagy annyira 'kanos' így csúnyán kifejezve:D

2012. nov. 5. 19:24
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a helyedben komolyan aggódnék, ha nem lenne "kanos". :) Férfiembernél ez a normális - de nőknél sem hátrány, legalábbis a barátom kimondottan élvezi, ha néha én "kapom le" váratlanul. :)
2012. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

igen, de más hogy néha vagy hogy mindig:D Bár igazából ez van zavarna, csak ez, hogy őt tényleg nem érdekli hányan vannak körülöttünk, akkor is tapiz, engem meg zavar az ilyen:D


De a lényeg akkor, hogy ez normális:P Viszont azt még nem tudom, hogy tényleg csak ennyit akarhat-e vagy tényleg kapcsolatot

2012. nov. 5. 19:30
 16/16 anonim ***** válasza:

Szexeltek rendszeresen?

Egy férfi sokkal nyugodtabb, és odafigyelőbb tud lenni, ha kiegyensúlyozott nemi életben van része.

Köthetnétek kompromisszumot, utcán, és egyéb nyilvános helyeken, kézfogás, ölelés, visszafogottság, ha pedig kettesben vagytok, akkor mehet az intimitás.

2012. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!