Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális egy nagyon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális egy nagyon az elején lévő kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

Nem igazán volt még barátom 20 éves létemre, így nem is tudom mit kéne ilyenkor éreznem.

A lényeg, hogy megismerkedtem pár hete egy sráccal, akivel csak futó kalandnak indult, amit meg is beszéltünk, de aztán elkezdtünk találkozgatni (vagyis ő hívott mindig), de igazából nem sok időnk van találkozni suli miatt, ezért mindig csak késő este tudtunk, olyankor sétálgattunk. Viszont kicsit mániája a smárolás meg tapizás még ilyenkor is. Az elején azt mondta, hogy csak "annyit" szeretett volna, de majd még kialakul a többi, ha beszélgetünk meg ilyesmi, rá is hagytam ezt.


Viszont most nem tudom mit akar. Ha komolyabb kapcsolatot, akkor miért mindig "azon" van a hangsúly meg így a testiségen? Meg akkor miért hív el mindig találkozni, meg úgy írja, hogy jó lenne látni meg hasonlók. Meg én igazából nem is vagyok úgy oda érte, de gondolom ez normális még pár hét után, hogy csak néha tudtunk találkozni és akkor sem olyan sokat beszélgetni.


Ti mit gondoltok erről, mit kívülállók?:D Hátha ti tisztábban látjátok a helyzetet:D


2012. nov. 5. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dugna téged.Csak azt nem értem miért mész ki és engeded neki ha nem annyira tetszik?
2012. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
sztem szexet akar csak.. kissé komolytalan:(
2012. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ő azt hiszi jártok, és kapcsolatot akar. Te meg nem akarsz kapcsolatot, azaz szerinted nem jártok, és te nem is akarsz. Akkor ezt közöld vele még most mert később nagyon megbánthatod...
2012. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
inkabb dugni akar... :/
2012. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

sztem azt sem tudja, mit kell csinálni, csak törtet előre a kis kanos tapasztalatlan fiú.... ink dugna mint beszélne, de nem gondolkodik sokat az tuti...

de téged sem érdekel nagyon, akkor nem nagy cucc...

2012. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De pont ezért kérdeztem meg tőle még az elején, hogy tisztázzuk ezt. Amúgy igen, ha együtt vagyunk, akkor tényleg úgy viselkedik, mintha járnánk vagy vmi, viszont nekem a járás nem csak ezt jelenti, mert ha márjárok vkivel, akkor az legyen komoly, beszéglessünk, járjunk el közösen vhova meg hasonlók. Viszont ha csak szexet akar (ami már volt, mivel pont csak annak indult), akkor meg milrt nem elég neki az, aztán mehet mindenki amerre akar
2012. nov. 5. 19:08
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
jajj miért, muszáj neki konkrét célt lebegtetnie előtted? hát nem. teszi amihez kedve van.
2012. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor az a gond, hogy nem plátói a kapcsolatotok, hanem számára a járással együtt jár a testiség is...


Hát ez így van. Egy normális kapcsolatban egyszerűen nem lehet különválasztani az érzelmeket a testiségtől, mert akit szeretek, azt testileg is kívánom, akit meg nem szeretek, azt nem kívánom. Mindenesetre a srác elég türelmes, ha még nem akart továbbmenni...

A komoly kapcsolat nem azt jelenti, hogy filozófiáról beszélgettek, hanem tartós, stabil párkapcsolatra vágyik, aminek része a testiség is - mégpedig nagyon fontos része! Testiség nélkül maximum barátságról beszélhetünk, nem párkapcsolatról.

37N

2012. nov. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja hogy már továbbmentetek. :) Akkor meg pláne nem értem, hogy te mit értesz kapcsolat alatt, de nekem nagyon az az érzésem, hogy a srác gondolkodása teljesen átlagos, te gondolkodsz valami földönkívüli módon...
2012. nov. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de pont az a lényeg, hogy itt csak testiség van kb. Lehet én élek álomvilágban, de nem fordítva kellene lenni, hogy annyira kedveled a másikat, hogy szeretsz a társaságában lenni stb., aztán a másodlagos dolog a testiség? (na jó ez lehet túl női gondolkodás:D) De ha már a nyílt tucán is csak smárolni akar meg ilyenek (ami szerintem elég tinis dolog), akkor ez nem vmi bíztató:D
2012. nov. 5. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!