Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-25 év közötti pasik! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év közötti pasik! Ti milyen karácsonyi ajándéknak örülnétek a barátnőtöktől? Komoly válaszokat légyszi! 19/L

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

HA nagyon pénzelni akar a nőcske, akkor egyértelműen valami menő férfiparfüm, az egy elég elit ajándék, és aki fujja meg aki szagolja, az is jól jár. Ruhának nem örülék, mert azt csak magam szeretem a plázákban válogatni, én tudom hogy mit szeretek. Ha valami könyvbu-zi, akkor vehetsz neki mesekönyvet is, én könyvnek nem örülnék.

Az ilyen pénztárca meg kabalamackó ,bögérk, ezek nálam nem annyira nyerők.

De akárhogy is van, bármit szivesen fogadok, ha tudom, hogy jó szándékkal, sok szeretettel adja neke, A szándék a fontos, meg a parfüm!

2012. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor készíts neki valami kis apróságot, egy közös képes bögrét, vagy párnát... Vagy készíts egy gyertyafényes vacsorát:) Vagy vegyél neki parfümöt, ha dohányzik egy öngyújtót...:)
2012. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én faliórát fogok neki adni. Nem számok vannak rajta, hanem üres képkockák. A mi képeinket fogom oda belerakni. :)

1, azért adom, mert nincs faliórája

2, szerintem ez jó ötlet, mert van benne valami, ami MINKET ábrázol :)

2012. nov. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!