Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma karate edzésen a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma karate edzésen a barátnőmmel kerültem egy csapatba és nem akartam megütni és azóta nem szól hozzám. Mit tegyek? 16/f

Figyelt kérdés
Tehát nem akartam bántani. Ő 15.
2012. nov. 3. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha karatézik, elvárja, hogy ne "kíméld". Meg tudom érteni. Talán próbáld egyenrangú ellenfélnek venni, mégha a barátnőd is! Üsd meg nyugodtan, ez nem olyan helyzet, mint egy "harcképtelen" nő esetében.
2012. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóval talán megalázónak érzi, ha neki fontos ez.
2012. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gyakorolj vele otthon négy fal között, fullkontakt. ha neki ez kell szerelemhez...
2012. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát sok lányon nehéz kiigazodni. De ha ezért tényleg nem szól hozzád, az elég furcsa.


17/F

2012. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű ez. A lány jól gondolkozott. Edzésre nem szabad érzelmeket bevinni, úgy korrekt.

Gondolom ha más csoportban karatézik, akkor is megütik.

2012. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bár nem megsértődni, hanem megbeszélni kellett volna.
2012. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"Vicces" szitu. Őt is megértem, meg téged is. Ha férfi lennék, én sem ütném meg a barátnőmet, még akkor sem, ha karate edzésen vagyunk. Ő viszont azért ment oda, hogy edzen és te ezt lehetetlenné tetted. Szerintem beszélj vele, az mégis túlzás, hogy nem szól hozzád. Szerintem ez hiszti. 21/L
2012. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Haha, én kiütöttem volna a fejét. :) Ha egy csaj ennyire keménykedik, akkor miért is ne? :)
2012. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!