Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet magad kötni így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet magad kötni így egy életre, egy férfi mellett?

Figyelt kérdés

A pasi gazdag,nagyon szerelmes beléd megpróbál mindent megtenni érted,de nem tud vezetni(nem is érdekli),egy apróságot sem tud összeszerelni,szakmája semmije sincs.Van 1 lakása,pénze,és szeret.

Kíváncsi vagyok a véleményekre.


2009. aug. 11. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Attól hogy nem műszaki beállítottságú lehet.
2009. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem az a gond,hogy nem műszaki beállítottságú,de nem ért semmihez,autót vezetni nem tud,így ha összeköltözik egy nő egy ilyen férfival,ha valami elromlik ott a pasi,de így semmi.Nem hülye vagy értelmi fogyatékos,egyszerűen nincsenek ilyen férfias "tulajdonságai".

Nem rólam van szó, csak tényleg érdekel.

2009. aug. 11. 14:46
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha van pénze, minek szakma? Hív egy szakit, az majd megoldja!:D Nah jó komolyra fordítva, és eltekintve attól a pici apróságtól, hogy gazdag, szerintem ezt csak te tudhatod eldönteni. Egyáltalán nem számít hogy gazdag. És az sem, hogy nem ért semmihez...az már inkább, hogy szerelmes beléd...az pedig még inkább, hogy talán te is belé??? Ha szereted, akkor miért ne tudnád magad lekötni mellette?
2009. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
en hozza tudnek menni felesegul , egy eletre aztan ha nem efrfias akkor nem erdekel ez van , de legyen annyi penze ha nem dolgozik hogy akor eletunk vegeig eljunk boldogan , mert en sem dolgoznek akkor :P
2009. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Öhh...honnan van pénze, ha nincs szakmája és nem ért semmihez? Ez a recept mindenképpen érdekelne engem is!

Kérdésedre válaszolva amúgy: nekem volt olyan pasim (4évig), aki szintén örült ha megtalálta a konnektort, és ezzel vége volt a hozzáértésének. De amúgy okos, kedves, ambíciózus, érdeklődő egyéniség volt. Szóval mégegyszer kérdezem...őt semmi nem érdekli? Nincs végzettsége? Honnan a pénz?? Egy semmirekellő, anyu pénztárcájából élő férfit nem tudnék partnernek tekinteni.

2009. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudja keresni valamivel a pénzt, mindegy hogy másnak dolgozik vagy vállalkozó akkor ok. Most annak ellenére hogy én autó nélkül nem tudom elképzelni, mindenhová csak azzal megyek, megértem azokat az embereket akiknek nincs autója vagy nem is akarnak. De ez a nem ért semmihez tág fogalom, lehet ha rá lenne kényszerülve akkor értene:D
2009. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

ha elromlik vmi, hív egy szerelőt. mi ebben a gáz?:D

nemtud autót vezetni...hát istenem....majd beiratkozik tanfolyamra és fog tudni. hameg nem, annál jobb, legalább te vezethetsz :D

nincs szakmája...hát és? de van pénze :D

2009. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy,hogy pl egy "sztár" az illető,így hát van honnan pénz.De tényleg nem én vagyok ebben, csak kíváncsi vagyok,kinek mi a véleménye. :D
2009. aug. 11. 15:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én véleményem az, hogy kicsit zavarna, ha nem tudna mondjuk betekerni egy villanykörtét, mert akkor nekem kellene megcsinálnom, ami nem baj, de azért ez a férfi feladata és nem szeretnék férfias dolgokat én megoldani, és egy idő után szerintem ebből nagy veszekedések lennének. Azért az az igazi, ha a férfi FÉRFI, és kiveszi a részét a házimnkából. Lehet konzervatív vagyok, de én ezt így gondolom. De attól függetlenül az nagyon jó dolog, ha nem kell azt nézni, hogy mit vehetek meg és mit nem.

2009. aug. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%

lol !


Sztem menj hozzá , főleg ha itt kérdezed mi legyen XD


Mennyire okos lány lehetsz XD

2009. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!