Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik az esélyeim? Helyrehozható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az esélyeim? Helyrehozható vagyis visszacsinálható még a dolog?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 évet voltunk együtt,de az utolsó hónapokba sokat veszekedtünk... :S kértemh ne találkozzunk,vagy hogy egy kcsit tartsunk szünetet,de ugy h közben nem lehet csajozni pasizni,aztán majd akkor ujult erővel vetjük bele magunkkat a kapcsolatunk folytatásába. Nem ment bele,pedig csak pár hetet max 1 hónapot kértem volna.... Ezért egy veszekedés alkalmával véglegesen kiobtam. Neki a szakítás után e héttel már lett barátnője akivel most is együtt van,és azt hallom vissza h nagyon boldog... :( De én szeretem! És vissza szeretném kapni. van értelme? és ha van,hogyan fogjak hozzá h megint együtt lehessünk?
2009. aug. 11. 12:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
erre mondják hogy így jártál
2009. aug. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
egy véletlen folytán találkoztunk. kiderült h még mindig szeret és a csajjal csak el van,de ugy gondolja h nekünk jobb külön... na ilyenkor mit lehet tenni?
2009. szept. 13. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!