Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik az esélyeim? Helyrehozható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az esélyeim? Helyrehozható vagyis visszacsinálható még a dolog?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 évet voltunk együtt,de az utolsó hónapokba sokat veszekedtünk... :S kértemh ne találkozzunk,vagy hogy egy kcsit tartsunk szünetet,de ugy h közben nem lehet csajozni pasizni,aztán majd akkor ujult erővel vetjük bele magunkkat a kapcsolatunk folytatásába. Nem ment bele,pedig csak pár hetet max 1 hónapot kértem volna.... Ezért egy veszekedés alkalmával véglegesen kiobtam. Neki a szakítás után e héttel már lett barátnője akivel most is együtt van,és azt hallom vissza h nagyon boldog... :( De én szeretem! És vissza szeretném kapni. van értelme? és ha van,hogyan fogjak hozzá h megint együtt lehessünk?
2009. aug. 11. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs értelme. nem igazán szerethetett téged, ha ilyen gyorsan túllépett rajtad. és amúgy is te dobtad ki, a pasik meg utálják, ha megalázzák őket, szóval lehet ha könyörögnél akkor se venne vissza... főleg ha boldog most.
2009. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe, nem szeretett akkor eléggé.És szerintem te is fogsz magadnak találni valakit,ne törd magad rajta.
2009. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs értelme
2009. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Már mebocsás, de mi az, hogy helyre hozható e? Szünetet kértél, amibe ő nem ment bele erre te kidobod véglegesen! Most meg el vagy itt keseredve, mert vissza akarod kapni. A te döntésed volt ez, nem az övé. Szerintem sincs már esély ezt helyrehozni. Előbb kellene gondolkozni, nem utólag! A szünet dolgot meg sohasem értettem. Hát most megkaptad a szünetet, én sem viselem könnyen ha kidobnak. Személy szerint én akkor sem mennék vissza egy lányhoz aki kidobott, ha nem lenne barátnőm! De ha közben még másik barátnő is lenne akkor meg aztán semmiképpen.
2009. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én szeretem,de nem merek lépni,mert neki van valakiuje... már lassan 3 hónapja lesz... :S vissza akarom kapni,de ha ő meg tényléeg oda van a csjaért,akkor nem fog visszajönni hozzám

Hülye voltamh kidobtam :( :S

2009. aug. 13. 12:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló. Ő dobott, én összejöttem rá 1 hétre egy sráccal. Boldog is voltam, de még mindig ŐT szerettem. Írt nekem, leráztam, hogy van más blabla. Aztán meglepett magával nem bírtam ellenállni, ahogy ott állt és csak annyit tudott nyekeregve közölni, hogy 'Nagyon hiányzol, és szeretlek'. Szerintem ennyit megpróbálhatsz, sokat segít, ha személyesen lát. :) Én szurkolok!!
2009. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért írják többen is, hogy nem szeretett eléggé. Honnan veszik? Én nem tudom. Végleg kidobtad, elment. Nem halt bele. Ez nem jelenti azt, hogy nem szeretett eléggé. Sokféle ember van, nem kötelező belehalni minden szakításba. Ez azt jelenti, hogy nem kötődött erősen Hozzád. De ez egy másik fogalom, nem a szeretet.


Hülye voltál, kidobtad, pedig csak nem voltál biztos magadban. Azt sem lehet tudni, hogy most mi van. Mert lehet, hogy az illető kifelé boldog, befelé meg szenved. Ezt csak Ő tudhatja, meg akinek elmondja esetleg. (Legjobb barát talán, ha van ilyen.) És lehet tényleg boldog is. Ki tudja?


Azzal egyet értek, hogy nehéz innen bármit is... Ha olyan, és büszke, nem fogad vissza, mert megaláztad. De ez sem biztos. Én nem ismerem Őt. Bármi lehet. Lépni Neked kell, mert Te vagy az, aki akar valamit. Ilyen az élet. Kegyetlen, ámde legalább igazságtalan is. ;)

2009. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Nagyon semmit nem tehetsz. el kell engedned. És has esetleg ő vissza gtalál hozzád (sok esély nincs) akkor akár örökre a tied lehet, de azt azért tudd , h ilyan csak atündérmesékben van:(...
2009. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy felettem kettővel is írta, lehet csak kifelé boldog a srác. Vagy: gyorsan felejteni akar egy másik lánnyal. De mivel te dobtad ki, ne lépj, határozatlanságra vall, elveszted a szavad hitelét. Kidobtad? Kidobtad. Nehogy el kezdj kuncsorogni, mert utána semmibe sem fog nézni. Ja, ezt egy fiú írta. 19.
2009. aug. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem tudom mit csináljak... sajnos személyes találkozásra nem sok lehetőség van...

és a 3 gónao igen sok idő... lehet h nem csak kifelé... de befeléá is boldog... :( aminek örülnöm kéne,de így nem tudok,h én meg szencedek... annyira hülye voltam! Bárcsak belement volna szünetbe... :(

az se jó ha várok-mert minnél több 9dőt van a csajjal annál jobban fogja szeretni... és az se jó ha most megmondom neki,mert akkor azzal jön,h én akartam a szakítást,meg mér 2 szer volt ilyen hveszekedés alkalmával szakítottunk és ő becsajozotth könnyebben felejtsen,vagy h féltékennyé tegyen.... sikerült is,mert 2 nap után vissza csábítottam... és mikor most vége lett akkor mondtam neki h nem fogok bele avatkozni többet,még akkor se ha rohadtul bánom... :(

2009. aug. 13. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!