Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátommal, ebből kicsit több mint 1 éve együtt is élünk. Az a problémám, hogy egy pár hónapja megrekedt a kapcsolatunk,a párom eléggé elhanyagol mostanában, keveset figyel rám. Ezeknek főként olyan dolgok állnak a hátterében mint, hogy vett egy új autót és a teljes figyelmét az autónak szenteli. Illetve a másik ok, hogy a testvére most költözött el egy számunkra nem igazán kedvelt nővel és most ezen van teljesen kibukva. Nehezen szakad el a testvérétől,( bár már 1 éve ugye külön élünk!!) de még is nagyon nyomasztja. Ehhez hozzátartozik, hogy egy nagy, viharos, balhés költözésről és egy szörnyű (sógor)nőről van szó. Főként ez a probléma forrása. Többször beszélgettünk róla, hogy feldolgozza ezt. De kezdem azt észrevenni, hogy többet foglalkozik a tesója kapcsolatával mint a sajátunkéval. Nekem ebből elegem lett. Mondtam neki, hogy a tesója felnőtt ember, majd ö tudja mit tesz...és jobb lenne ha végre a saját kapcsolatunkkal foglalkozna. Én most azon gondolkozom, hogy szünetet kellene tartanunk. Szeretném ha ez idő alatt tudná tisztázni magában ezeket a dolgokat, tudna értékrendet felállítani, rájönni, hogy fontos vagyok számára( bár ezt eddig is tudtam) csak hogy itt az ideje végre magunkkal foglalkoznunk. Szerintetek van értelme ebben a helyzetben szünetet tartani? Ha igen mennyi időt kellene távol töltenünk egymástól?
2012. okt. 31. 18:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 23 éves L vagyok
2012. okt. 31. 18:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Én soha nem láttam értelmét a szünetnek , mert szerintem aki szünetet akar az már nem is nagyon akarja a kapcsolatot kvázi akkor lépjen ki belőle.

De a tiéd azért egy eléggé összetett történet. Úgyhogy én a helyedben javasolnám neki a szünetet. 2 hétig vagy 1 hónapig. De légy drasztikus, hogy tényleg jöjjön rá hogy milyen nélküled és ha szeret veled akar lenni akkor úgyis változtat a viselkedésen.

2012. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Elég nehéz amúgy számomra is. De elhatároztam, ahogy Te is írtad h határozott és drasztikus leszek. Az a baj, hogy nem hiszi el hogy elveszíthet, abban a hitben van, hogy örökre együtt maradunk. Szóval el is kényelmesedett szerintem. Tudom hogy szeret, én is szeretem. De így ez nekem most nem jó. Remélem segít egy kis külön töltött idő nekünk.
2012. okt. 31. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!