Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben gáz lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben gáz lenne, ha lefeküdnék vele?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akit a nyáron ismertem meg,egy rövid ideig magyaro-n volt munka miatt.kezdettől fogva tetszettünk egymásnak,de beszélgetésen kívül semmi nem történt.aztán bejelölt fészen,és miután hazament - ő külföldi- tartottuk a kapcsolatot.most elhívott magához egy pár napra,és kicsit tanácstalan vagyok.legszívesebben a karjaiba borulnék,mert mióta elment,nem tudok másra gondolni,csak rá.teljesen belezúgtam...normális esetben nem vagyok könnyen kapható,és azt sem akarom,h azt higgye,könnyűvérű vagyoja,de ki tudja,mikor lehetünk majd újra együtt?mit gondoltok erröl?én 25 vagyok,ő 29.HELP!!!
2012. okt. 24. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ami külföldön történik az ott is marad ... :)
2012. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pont ezért hív el magához. mert megkaphat ezt látja.
2012. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sztem nem csak ezért...ő bárkit megkaphatna.különben is,honnan látná,mikor nem is találkoztunk azóta?neten meg nyilván nem irkál ilyeneket az ember.
2012. okt. 24. 17:22
 4/8 anonim ***** válasza:

ha azt látja hogy oda vagy érte, már abból is gondolja, hogy lefekszel vele

ehhez még csak a szexről sem kell beszélni, hogy egy férfi levágja mit lehet elérni a nőnél és mit nem.


és jóhogy nem írja neked azt, hogy csak ezért gyere :)


és az, hogy mindenkit megkaphat ez a te véleményed, ami nem biztos, hogy az övé is. nem sok olyan lány van, aki kimegy külföldre egy f*ért

2012. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Te fiú vagy,v lány?és hány éves?

Lehet,h igazad van.de az is lehet,h azért szeretné,h elmenjek,mert tényleg szeretne velem lenni.és nem csak azért!lehet,h nem kap meg bárkit,de az tuti,h nincs rászorulva arra,h külföldről hívjon vkit,ha ŕzexelni akar.

2012. okt. 24. 17:39
 6/8 anonim ***** válasza:

de ha mennek hozzá, miért ne? ;)

melyik srác nem vállalná be, vagy nem akarná, ha házhoz mennek, meg mérföldeket utaznak érte :) és melyik srác nem gondolna erre?

vagy szerinted úgy nézne rád, hogy utazol miatta 1000 km-t és még neki kell majd hódítani :)?


de tekintve, hogy úgyis adni akarod neki magad, lesz egy szép élményed és viszonozva ha jön ide (de ugye nem miattad, hanem a munka miatt elsősorban :)..)és tekintsd az egészet úgy, hogy oltárira imád valaki :)


teljesen máshogy élsz, mint ami a valóság, de te tudod.

2012. okt. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó,és akkor te mit tennél a helyemben?és még nem válaszoltál,h hány éves v?
2012. okt. 24. 18:43
 8/8 anonim ***** válasza:

én hagynám, hogy ő utazzon miattam km-ket. és akkor talán lehet szó róla. arról hogy utazzak én, vagy a szexről. de nem tartom magam annyira rossz nőnek, hogy egy srác miatt ekkora dolgot megtegyek, pláne, ha ő semmit nem tett meg értem, max bókolgatott egy párat. na nem. ez nekem nagyon kevés.

addig meg keresnék közelebbit.


amúgy 23n

2012. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!