Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ebben az elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben az elég bonyodalmas helyzetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy nagyon jófej srác, akivel az elég durva szakításom után lettem jóban. Most ő az egyik legjobb barátom. Gyakorlatilag ő kapart össze a padlóról. Mindent elmondunk egymásnak.. Mivel mindkettőnknek hiányzott a szex, ezért megbeszéltünk egy érzelem-mentes szexet. Nem akartam tönkretenni a jó baráti viszonyunkat ezzel, így vonakodtam megtenni. Közben ő összejött egy olyan lánnyal aki nem is tetszik neki. Csak azért mert a lány érez valamit iránta... Nem is támogattam őt ebben. A barátnője nem nagyon örül annak hogy mennyire jóban vagyunk, és összejárunk beszélgetni. Holott neki is van egy ugyanilyen "haverja". A srác ott tart hogy szakít vele, mert nem működik a dolog. DE még mindig nem tette meg, pedig már egy ideje fennáll ez. A barátnője még egyszer sem feküdt le vele, tehát nem ezért marad vele.. Viszont velem még mindig akarna. Merthogy de szakít vele, már nagyon a végén vannak stb. Nem értem. Mit tegyek?

Azt mondta volt már neki egy ilyen baráti alapú szex, és azóta is jóban vannak. De félek hogy a mi helyzetünk más lenne. És nem akarom hogy velem csalja meg.


2012. okt. 22. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, azért dugókomának nem menj el...
2012. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem butaság lenne, ha belemennél ebbe az egészbe. Mondd meg neki, hogy te szeretnél csak a barátja maradni, és semmi több, mert félsz attól, hogy más lenne a helyzet, ha lefeküdnél vele. Egyébként is, ti egyszer már együtt voltatok, akkor nem működött, most miért működne? Másodszor pedig neki még mindig ott van a barátnője, és még ha szakítani akar is vele, akkor sem lenne fair tőled, ha lefeküdnél a barátjával csak azért, mert ő azt mondta neked, hogy szakítani fognak. Gondold bele magad a lány helyébe.
2012. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!