Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyelltétek már magatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyelltétek már magatokat a párotok miatt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer szégyelltem őt így komolyabban.:(

Nekünk két különböző baráti körünk van és nem vagyunk oda a másik barátaiért. De én jobban tudom kezelni a helyzetet, mert nem szeretem a kellemetlenségeket. Viszont egyszer elhívtam a legjobb barátnőm szülinapjára, ahol csak az én barátaim voltak. Előtte egy másik szülinapra is beugrottunk és ő ott ,ár ivott valamennyit. A barátnőm partyján végig beszólogatott a barátaimnak és csúnyán beszélt. (szerencsére a felét csak én hallottam, és senkinek nem tűnt fel nagyon) De nekem nagyon rosszul esett! Borzasztóan dühös voltam, mert úgy érzem, hogy én mindig tiszteletben tartottam az ő barátait! Ez már 10 hónapja volt, de még mindig bánt, mert nem voltam rá büszke hogy vele járok!

2009. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nem.de ha igazán szereted felvállalod és nem szégyelled
2009. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
két külön rétegbe tartoztunk. Ő az elitek közé én meg a kocsmázó, tróger rétegbe. Én "szégyelltem" őt az én társaságomban, Ő pedig engem az Ő kőrében. De csak egy darabig, mert egymás társaságához szoktunk.
2009. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!