Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi volt az az eset, amikor...

Mi volt az az eset, amikor nagyon szégyelltétek magatokat a gyereketek miatt?

Figyelt kérdés
Mi a minap csúcsidőben buszoztunk, tömve volt a busz. A kisfiam szépen ült az ölemben, aztán unalmában elkezdett a szájában nyúlkálni, sikerült egészen a torkáig lenyúlni. Egy hatalmas büfögés kíséretében elhányta magát. Lehányta a kezét, kabátját, nadrágját, az én kezemet, a földön is landolt egy nagy platty. Az emberek elhallgattak, rémülten néztek ránk, majd mindenki fintorgott, amikor a levegőben szétterjedt a szúrós, savanyú hányásszag. Egy zsebkendővel letörölgettem magunkat, a földön lévő piszokkal nem tudtam mit kezdeni, és a következő megállónál pánikszerűen elhagytuk a buszt. Szörnyen szégyelltem magam.
2011. ápr. 3. 08:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jujjj, hát ez tényleg elég ciki lehetett.

Nálunk ilyen nem volt, az én fiam inkább félreérthetőket szokott mondani olykor.

Pl. amikor a bölcsibe megérkezvén jó hangosan kijelentette, hogy "Anya szereti a kukit!" Én meg győztem magyarázni, hogy a kukoricát, pontosabban a kukorica salátát mondom így (azóta már nem mondom inkább).


Illetve egyszer beszálltunk a liftbe, és éreztem, hogy már megint cigizett valaki a liftben, és morgolódva megjegyeztem, hogy nem igaz, hogy ez a bunkó nem bírja ki, amíg kiér a kapun. (amúgy én is dohányzom, de a liftben eszembe sem jutna) Másnap drága fiacskám ordítva mutatott rá egy srácra, aki cigivel szállt be a liftbe, hogy "Anya nézd, ott egy BUNKÓÓÓÓÓ". Mondjuk a srác legalább elszégyellte magát, mert leesett neki, hogy a cigijével van a baj, és inkább nem szállt be a liftbe, de azért én is égtem rendesen :)

2011. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Számtalan eset van amikor nagyon szégyeltem magam,a fiam hiperaktív,bárhová megyünk idegeneknek beszól,például "Sziasztok hülyék" ,"Mit bámulsz" "Váááááá!!!" MOndogathatom neki,hogy kisfiam ezt nem szabad,ha fegyelmezni próbálom dührohama lesz.


Bevásárlóközpontban elszalad,szaladhatok utánna,hiába szólongatom nem jön vissza,ezért az utóbbi időben 5 éves kora ellenére beültetem a bevásárlókocsiba.


Kitalál csúnya szavakat és ezeket kiabálja "pisi finom" ,élvezi ahogy másokat megbotránkoztat.

Én világ életemben a másoknak megfelelnivágyásommal küzdöttem ,megvisel az,hogy nem vagyok befolyással a gyerekemre akármit teszek is.

2011. ápr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírt eset ,egy véletlen baleset volt,biztosan előfordult hasonló a sok bámészkodó,hüledező gyerekével is,nem itt kezdődik a baj,előfordul ilyesmi.
2011. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3 éves a fiam és egyszer a boltba hallotta azt h qva. Mentünk tovább és tök hangosan megkérdezi tőlem h apa mi az a qva? gondolhatod h néztek ránk. meg még volt egy pár
2011. ápr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Chatty! Hatalmasat nevettem a történeteiden. Neked abban a helyzetben biztos nem volt vicces, de így leírva egy kívülállónak nagyon jópofa. :D
2011. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így utólag már számomra is vicces :D A kukis esetnél viszont abban a pillanatban inkább azon gondolkodtam, hogy válhatnék láthatatlanná :)
2011. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A legcikibb esetet, ami a napokban történt, magamnak köszönhetem. Most várjuk a Tesót, és pont vizsgálatról jöttem haza, nagy hassal felszálltam a tömött buszra és senki nem adta át a helyét ezért hazáig álltam. Hazaérve megjegyeztem páromnak, hogy megint tele volt vén k.rvákkal és kriptaszökevényekkel a busz, és végig állnom kellett. 2 nap múlva a boltban az egyik öreglánynak a 2,5 éves fiam így köszönt: szia vén k.rva. A másik jelzőt azért nem tette hozzá, mert nem tudja kimondani. :(
2011. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát a te eseted pont nem az, amit szégyelni kellene. Van ilyen, bárkivel megtörténik, ha nem nyúl le a torkán akkor is. Nyilván ha a kisfiad tudta volna, hogy ez lesz, ő sem nyúlkált volna a torkán. De nem tudta, honnan tudta volna? Úgyhogy ebben semmi nincs, jó persze buszon történt, de legfeljebb nevetni lehet ezen, hogy most megtudta, hogyan működik az ember. Tapasztalásnak mindenképp jó volt.


Egyébként egyszer volt ilyen, amikor orvosnál voltunk és bemászott az asztal alá, kiabált, egyszerűen megülni nem tudott a széken, amíg két szót váltottunk a dokival.

2011. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Chatty történetére reagálva, az ismerősőm mesélte, hogy a barátjáék otthon nyugodtan jártak-keltek meztelenül a gyerek előtt, mondván ők liberális nevelési elveket vallanak, lásson a gyerek mindent a maga valójában.

Egy nap mentek ki a lifthez, ott volt a szomszéd kisfiú meg a család. és a kislányuk, kérdezte ártatlanul: Neked mekkora a kukid? Mert képzeld az apukámnak (kézzel mutatta) ekkora nagy van.

Hát égtek, mint a rongy.

2011. ápr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyszer nagyon kellemetlenül éreztem magam.Apa mikor a fürdőben van mindig bekiabálok,hogy mit csinál bemehetek e.Sokszor jött a válasz"sz@rok".A játszótéren találkoztunk egy ismerős anyukával,mikor megkéredzi a kislányomat.És apa mit csinál?A kislányom egyszerűen csak ennyit mondott."sz@rik"Szerettem volna ha megnyilik a föld alattam.:)
2011. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!