Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyelltétek már magatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyelltétek már magatokat a párotok miatt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha!!!!!!!
2009. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Ezt hogy érted? Mindketten felnőtt emberek vagyunk, felelősek a saját tetteinkért. Ha olyat tenne, akkor sem kellene nekem szégyenkeznem. Ha pedig azt kérded, hogy legszívesebben letagadtam volna-e, hogy együtt vagyunk, nem, még az sem fordult elő. :D
2009. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Én már egyszer igen, sajnos :( kissé falusi viselkedése miatt leégetett az egész család előtt, de nem ez a lényeg, hanem az, hgoy szeretem
2009. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk nem is kefejezetten az volt h szégyeltem de azért zavarba hozott aztán szépen lassan hozzá szoktam h ő ilyen...pl.: anyám előtt egy szál boxerben villog, hangosan rottyant bárki előtt, káromkodik mindenhol, nem lehet tévét nézni vele mert mindent/mindenkit szid a televízióban bárhol vagyunk( még a moziban is), ha részeg nagyonnagyonnagyon buta-velem is mindenki előtt...kapásból ennyi! De én már megszokta és így szeretem!
2009. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
22:51-nek: kemény :D
2009. aug. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

22:51

Nemtom mit szerethetsz benne,de te tudod.

2009. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen. Talán azt, hogy lehetne komolyabb, de ez semmiség :)
2009. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22:51 - részvétem
2009. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze. Velem olyan volt, hogy elmondtam neki olyan dolgokat is amit senki másnak, mert pl. cikinek tartottam, megkérve, hogy ne reklámozza és ő elmondtam másnak pasi létére...:( de hát mindenkinek vannak rossz tulajdonságai...én meg hisztizni szoktam xD, bár ezzel nem égetem mert azért társaságban visszafogom magam...
2009. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a voltbarátom előtt igen...hozáteszem nem is voltunk sokáig együtt. :D Részeg volt, és a haverjával kerestek csajokat( a haverjának) Engem is magával ráncigált. Nagyon kellemetlen volt.
2009. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!