Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt ez az egész?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottam a barátommal, még nem igazán sikerült felejtenem. Ő volt az első, igazi, egy évet voltunk együtt.

Tegnapelőtt volt egy buli, pár barátnőmmel mentünk el. Nagyon jó volt meg minden. A folyosón szemeztem egy sráccal, látszott rajta hogy bejövök neki, nekem is ő. Majd mikor táncolni kezdtünk a barátnőimmel, ő is folyamatosan ott volt, mindig próbált velem szemezni, szembe lenni stb. Majd egy óra múlva gondolt egyet, odajött hozzám átkarolt, adott egy puszit az arcomra, majd elment.

Pár perccel később megjelent a barátnője.


Na most az a problémám, hogy nem tudom ezek után hogyan ismerkedjek össze vele? Mert összeakarok, és nem tudom hogy azért mert nem rég szakítottam és most vágyom valakire, vagy azért mert tényleg annyira tetszik. Persze az is ott van, hogy nem akarok a barátnője és közé állni, én nem olyan vagyok. Nem tudom mit tegyek, és azt sem tudom, hogy az én részemről mi ez az egész.


Facebookon nem akarom bejelölni, mert az szerintem túl egyértelmű. Nem tudom mi tévő legyek és nem tudom mit érzek valójában.


2012. okt. 29. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

veled most öszintééén de... mivan??

mivan veled ember...

semmit se...

van barátnöje! ennyi innentöl a témát azzonnal elkell kezdeni elfelejteni!

2012. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MadameViciouse ***** válasza:

Na igen, ah nem miattad, de szerintem egy ilyen kapcsolat úgyis tönkremegy hamarosan.

Egyébként biztos vagy benne, hogy egy olyan fiút akarsz párodnak, aki a jelenlegi barátnőjéhez sem tud őszinte lenni?

Gondolod veled az lesz?

2012. okt. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: nem is akarok közéjük állni

és tényleg nem tudom mi van velem


Második: Ezen én is gondolkodtam, igen van benne valami. De nekem van egy olyan "érvem" hogy egyszer kell pofára ejteni és akkor rájön, hogy így nem viselkedünk. Hülyén fog hangzani de "nevelés" kérdése is. :)


Köszönöm mind2nek a válasz! :)

2012. okt. 29. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!