Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy lánnyal jól elvagyok rajta van a combján a kezem a vállán alszok mert a padtársam és egész órán jól elbeszélgetünk és ő azt mondta előttem a barátnőének hogy csak barátok vagyunk akk van esélyem vagy már késő?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden lány ezt mondja, amíg nem teszel konkrét, kapcsolatra utaló lépéseket. Egyáltalán nem késő, és egyáltalán nem azt jelenti, hogy ebből nem lehet semmi, sőt. Egyszerűen - különösen a te jelenlétedben - nem mondhatta azt, hogy igen jártok. Ezen szerintem te magad lepődtél volna meg a legjobban.
2012. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem járunk vagyis én szeretnék de nem tudom mit mondana
2012. okt. 26. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt én sem tudom kitalálni, csak azt tudom, hogy ebben a helyzetben 100ból 99 ugyanazt válaszolta volna a kérdésre, amit ő, tehát az igazat. A jelenlétedben nem tehetett mást. És ha legközelebb azt a választ szeretnéd hallani, hogy már nem csak barátok vagytok, akkor ezt beszéljétek meg. A leírtak alapján lehet hogy minden készen is áll ehhez, csak az hiányzik, hogy ki is mondjátok. Tényleg hiányzik? Vagy igazából jó most minden? Mert akkor lehet hogy nem kell ám erőltetni!
2012. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm holnap majd megkérdezem tőle de minél hamarabb kell mert az osztályból mindenki őt akarja :P
2012. okt. 26. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Te aztán tudsz választani! :) Ügyesen!
2012. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az osztályban védeni kell a helyem mer ha nem figyelek akk már egy a székemen 2 a padon ül a csaj miatt :P
2012. okt. 26. 22:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor tegyél rendet!
2012. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!