Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik mindig túljárnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik mindig túljárnak az eszemen. Honnan tudhatom, hogy egy pasi hosszú távra tervez velem? 21/L

Figyelt kérdés
Mindig az van, hogy egy pasi elkezd udvarolni, aztán szépen elcsábít és amikor már szeretem, akkor jól kihasznál. Pl. addig teszi a szépet, amíg lefekszem vele, utána otthagy. Vagy teszi a szépet, amíg bele nem szeretek, utána elhagy és mossa kezeit, hogy ő nem is úgy gondolta. Vagy szimplán úgy alakítja, hogy mindenért én vagyok a hibás a végén. Szóval az orromnál fogva vezetnek. Légyszi komoly válaszokat!
2012. okt. 28. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a pasikkal már a kapcsolat legelején, hogy kinek mit jelent ez a kapcsolat. Olyankor még átlag őszinték :D
2012. okt. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ehhez azért nem árt egy jó adag emberismeret. De még az sem mindig elég, jó pár pasi elég profi színész tud lenni egy jó numera kedvéért...

Csak azt tudom tanácsolni, hogy ne siess a kapcsolataiddal, ismerd meg a férfiakat, akik udvarolnak neked, mielőtt továbblépnél. Ehhez pedig nem elég egy-két hét, vagy néhány randi.

2012. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne feküdj le vele túl hamar.. és amelyik nemcsak azért akar veled lenni az vár, aki meg csak szexet akar az meg ugyis megunja és elmegy.
2012. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez könnyű.

azok a pasik akarnak mindig többet akik neked fix hogy nem jönnek be.

kics csúnyák, kis szerencsétlenek, de minden szavadra futnak, ugranak, nyalják a pucád.

akikre nem tudsz férfiként nézni mert annyira megalázzák magukat előtted.

az ilyen "bocsi hogy élek" típusok, akik még a 4. randin sem mernek megérinteni.

komolyan.

a többinél sosem lehet biztosan tudni.

mindenesetre azt javaslom, semmi célzást ne vegyél ha szexről beszélnek, tegyél úgy mintha nem értenéd. ha félreérthetetlen, tereld el.

legalább 4-5 hétig húzd az agyukat mielőtt lefekszel velük.

ez idő alatt kirostálódnak a komolytalanok, és több az esély arra hogy akik maradtak azok komolyak.

bár még itt is bebukhatod, sajnos nincs 100% biztos

2012. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
beszélgetni, beszélgetni, figyelni arra amit mond, beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni. Ez a nyitja hogy megismerj valakit.
2012. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!