Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne jovoje ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
A volt parommal 5honapja szakitottunk,3ev egyuttlet utan,most pedig talalkozni akar...a baratai meg rokonai szerint meg mindig szeret,es ugyanugy en is szeretem ot nagyon,de szinte mindenki le akar beszelni a kibekulesrol,hogy mar semmi nem lenne ugyanolyan,es ugyis szetmennenk,mert nem lesz meg a kapcsolatunkban a bizalom,es folyton az 5 kulon toltott honap dolgait hoznank fel egymasnak....ugyanis o is meg en is voltam massal,azzal a remennyel,hogy elfelejtsuk egymast,na de nem sikerult egyikunknek sem.Nem tudom mit tegyek,mindenki csak azt hajtogatja,hogy megint csak szenvedni fogok,es ez a kibakules nem jo otlet...
2012. okt. 28. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem nagyban függ attól, hogy miért szakítottatok és hogy abban tudtok-e változtatni/változni.
2012. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
És te másokra hallgatsz most komolyan? Ha ennyire számít neked más véleménye akkor ne gyere vele össze éld le boldogtalanul az életed csak azért mert mások azt mondták....de alapból ha tényleg szeretnéd akkor ilyen kérdéseket fel sem tennél...nem köcsögségből de nekem ez a véleményem ha valaki szeret valakit nem hallgat másokra és ilyen kérdés meg sem fordul a fejében...hiszen mi nem vagyunk látók ki kell próbálni és kiderül hogy működhet-e
2012. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, nyilván oka volt a szakításnak is. De ha túl tudjátok magatokat tenni az 5 hónapon és tényleg nagy a szerelem, akkor még lehet jövőtök. Az én esetemben még egy évig működött tovább a dolog.
2012. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASOT ***** válasza:

nálatok csak akkor lenne nyugalom ha együtt élnétek és lennétek minden nap minden percben.

Ha dolgoznátok vagy suliba járnátok, akkor is menne a görcs h huuha tuti beszél csajokkal/pasikkal. ésatöbbi.


Ha 3 év alatt nem alakult ki bizalom, akkor nem is fog.

2012. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy a szakítást komolyabb beszélgetések előzték meg és megpróbáltátok rendbe hozni, ami nem volt jó. 5 hónappal ezelőtt nem működött, miből gondolod, hogy most majd fog?
2012. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!