Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisebb-nagyobb hibak. Ez lehet jel h nincs jovoje a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

egyfelol szeretjuk egymast, mindig jo lerezzunk magunkat egyutt, folyton hulyulunk, talalunk sok szempontbol. es azzal is tisztaba vagyok hogy mindenkinek es minden kapcsolatnak vannak hibai.


de mi van ha olyonokrol van szo amibol egyik fel sem hajlando engedi vagy tul kevesszer.


pl neki az egyik legfontosabb dolog h mukodjon a kocsija, igy nyilvan masra nincs penze (nagyobb osszeg) nekem viszont a kulfoldi utazasok a maniaim, evente akar 3 is ha sikerul annyi penzt osszegyujtogetni. neha nem olyan gond ha nem jon, de azert nyilvan nagyon orulnek ha velem tartana es nem roamingbol kene egy fel kirandulas arat ra koltsem mikozben hianyzik.


vagy az ilyen aprosagok hogy tobb napon at nem tudok nala aludni mert hullafaradt vagyok. nem (csak) amiatt h hajnalig hancurozunk hanem mert nincs sotetitoje mert bezartnak erzi miatta magat, de en meg fenyben nem tudok pihenni. raadasul o kb 40-70 percnyi ebresztoora 10 percenkenti "szundi"-ra nyomasa utan is alig kepes felkelni, de ez azt jelenti hogy ha o pl 8ra kell menjen, en meg 9/10re 7tol mar nem tudok aludni. es mivel 4kor fekudtunk le, az alvasom fele ramegy az o ebredesi keptelensegere, o viszont maskepp nem tud felkelni, meg igyis alig. es persze mivel tul sokaig halogatja, a maradek 15 percet zajos rohangalassal tolti hogy elkeszuljon.


es meg van 1 par ilyen pelda. lassan 4 eve vagyunk husegesen egyutt, osszekoltozesre csak par ev mulva lesz lehetosegunk. viszont nagyon elgondolkodtatott hogy mi van ha majd osszekoltozunk es 1 honap es 5 szett porcelan utan rajovunk hogy nem birunk egyutt lakni?


jo, persze, kompromisszum. de ezek olyan dolgok amikre a kompromisszum nem fele-fele utat jelent hanem azt hogy 1szer az 1ik enged teljesen, masszor a masik, ezt viszont lehetetlen szamon tartani.

21L


2009. dec. 4. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezek a felsorolt "hibák", különbözőségek egyértelműen nem olyan jelek, amik azt jeleznék, hogy nincs jövője a kapcsolatnak.

Az viszont, hogy feltetted magadnak ezt a kérdést, elgondolkoztál rajta, már NAGYON olyan jel.

2009. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát...ez rázós. Mindenkép kéne valamit engedni neked is és neki is de ha nagyon szereted őt akkor biztos h. van jövője a kapcsolatnak!
2009. dec. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem ez minden, ez csak 2 kulonbozo tipusu, szemleletes pelda. tudom hogy a jo kapcsoalt egyik alapja a kompromisszum. nekem az a fo gondom hogy annak ellenere hogy rengeteg mindenben hasonlitunk, van egy csomo olyan dolog amit nem lehet kompromisszummal megoldani.


pl. ha csak 4szer nyomja ki 8 helyett a szundit en ugyanugy nem alszom ki magam, o viszont meg morcosabb.


es felek hogy most csak azert jo minden minden teren, mert nem tudunk annyit egyutt lenni hogy egymas agyara menjunk a hulye szokasainkkal, hogy ha idegesit is 1-2 dolog, attol meg nem valik kibirhatatlanna a kapcsolat. viszont ha mindennap szembesulnenk ugyanazokkal a problemakkal, felek hogy hamar betelne a pohar es nem lenne jo vege.


sok olyan part lattam akiknek a jol mukodo kapcsolata 10-15 ev utan ment tonkre. mert egy ideig csak legyintettek arra hogy az egyik 1 gyereket akar, a masik 4et. de eljon az ido amikor muszaj szmebesulni a problemaval. es pl ez az egyik legkomolyabb tema es itt sem lehet igazi kompromisszumot kotni.


ezert gondolkoztam el hogy mi van ha mi is altatjuk magunkat, hogy halogatjuk a dolgokat de eljon a nap amikor nem usszuk meg.

2009. dec. 4. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!