Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap megcsaltam a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap megcsaltam a barátom, nagyon nagyon bánom már. Mit tegyek? Nem akarom elmondani neki, mert akkor elhagyna.

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 18:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egy ilyen dologra két megoldás van, elmondod vagy sem, te eldöntötted, hogy sunyi ribanc leszel. Oké, de akkor minek tetted fel a kérdést?
2012. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
miért csaltad meg?
2012. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ugye szokta olvasni a pasid a gyak..hu.t. :))
2012. okt. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Lifeishard ***** válasza:
Áhh, már kedvem sincs válaszolni az ilyen "megcsaltam a barátomat, mit tegyek..." típusú kérdésekre. A kapcsolatodnak lőttek. Ki fog derülni később, és akkor sokkal rosszabb lesz, mert akkor még nagyobb a valószínűsége, hogy elhagy.
2012. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ne mond el neki. Ha vele akarsz lenni, többet ne csald meg. Ha meg nem vagy erre képes, akkor nem is szereted, szóval úgy tisztességes, ha otthagyod.


Egyébként miért tetted, nem elég jó vele a szex?

2012. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mert tavkapcsolatba èlünk jelenleg,olyan nem lehet,h ebbol tanultam es soha többet nem jut ilyesmi az eszembe?
2012. okt. 27. 18:24
 7/20 TOMAtm ***** válasza:
én kirúgnálak,de te tudod milyen a pasid.
2012. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
#6: nem hát.
2012. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Barátom se mondta el, azt hitte megússza...


Javaslom elég jól tüntesd el az erre utaló bizonyítékokat, magát a srácot is, töröld, tiltsd stb, meg reménykedj, hogy nem volt túl sok szemtanú, aki látott vele, és a srácnak sem áll szándékában beköpni.


Aztán élj rettegésben, hogy mikor derül ki. Jól hangzik, nem?


Amúgy nem csak dugni kell tudni, hanem felelősséget vállalni. Elba.sztad, viseld a következményeit. Olyan sincs, hogy megölök valakit, aztán jajj bocs, figyelj ezt felejtsük már el, majd legközelebb meggondolom, hogy mit csinálok...

2012. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Èn is kirugnam magam,egy idiota vagyok,de ha szakitana velem abba bele halnèk,ès tudom, h erre azt fogjatok irni,h mert nem gondolkodtam hamarèbb,de nem tudom ra a választ.barmit megtennèk ha vissza tekerhetnèm az idöd!
2012. okt. 27. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!