Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntsek? Kérnék segítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntsek? Kérnék segítő hozzászólást! Privátba leírom a történetet.

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 20:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
küldheted! :)
2012. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Szia! Párkapcsolati kérdésről lenne szó. Még ilyen érzelmi megingásom sosem volt a párkapcsolatomban. Másfél éve vagyok együtt a barátommal, eléggé viharos / se veled- se nélküled kapcsolat. Több dologban nem mondott igazat, mégis rám hárított idáig mindent. 2 hete történt egy változás a kapcsolatunkban. Felbukkant egy régi ismerősöm, akivel akkor ismerkedtem meg, amikor a párommal. Mint kiderült nem is olyan rég , akkor belém szeretett, de én a mostani páromat hoztam előtérbe. A párom eléggé önérvényesítő, makacs ember, és szeretne minden áron birtokolni. A másik fiú pedig mindenben segít, és megértő. Kicsit közhelyes, és magam se értem, de döntenem kell, hogy a szívemre hallgassak, és maradjak a barátommal, aki már rengeteg álmatlan éjszakát okozott nekem, de mégis szeretem és érzelmileg ragaszkodom hozzá, vagy válasszam a nyugalmat...


Úgy gondolom ezt a kérdést csak az érzi át igazán, aki már hasonló szituációba került.

2012. okt. 26. 20:58
 13/18 anonim ***** válasza:
Nos, hasonló helyzetben vagyok/voltam én is. Írj privátot, és kifejtem bővebben.
2012. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz :)
2012. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Már leírtam a történetemet, ide várom a hozzászólásokat, vagy esetleg privátba a jó tanácsokat. Köszönöm mindenkinek :)
2012. okt. 26. 21:15
 16/18 anonim ***** válasza:
Küldd. :)
2012. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nézd.Ha fiatal vagy és a két srác is az...akkor szerintem nem probléma h váltassz.Lehet az új srác mellett nem lesznek álmatlan éjszakáid.Bár attól függ ,a másik mit vagy miket tett,hogy...nem voltál/vagy vele kellőképpen boldog.
2012. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Még mindig őrlődőm. Ha van hasonló történetetek és már megoldottátok,akkor szívesen várom privátba.
2012. okt. 27. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!