Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olvastam itt egy hozzászólást....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam itt egy hozzászólást. Szerintetek is így van?

Figyelt kérdés
Egy nagy igazság,hogy mindenki megkapja egy idő múlva amire vágyik,de akkor amikor már megtanult élni nélküle,és már nem kell:) /természetesen szerelemmel kapcsolatos,pl. szakítás után,mikor az ember sóvárog a másik után,mert még szereti/
2012. jún. 30. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez törvényszerű e.

Az tény, hogy suliban odáig voltam egy srácért nagyon sokáig. Persze nem lett belőle semmi. Aztán, amikor már elfelejtettem, akkor keresett meg, és szeretett volna randizni. (már nem voltunk sulistársak)

Nos, azóta eltelt 10 év és több ilyen tapasztalatom nem volt. :D

2012. jún. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És mégis milyen objektív alapja lenne egy ilyen törvényszerűségnek?
2012. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi szakítottunk barátommal a távolság miatt, emberteenül vágytam utána, minden este hiányzott sokszor sírtam nagoyn fájt...majd kopott a fájdalom és a hiány...januárban szakítottunlk és még nyáron örültem volna az újrakezdésnek nagyon de mire megkeresett decemberben már egyáltalán nem hiányzott, de belementem még egy taliba, majd később a többibe...de már valóban nem szerettem...
2012. jún. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Velem ez már sokszor előfordult,hogy mire nagy nehezen túltettem magam,akkor jelentkezett,hiszek ebben.Megint ilyen helyzetben vagyok,kíváncsi leszek hogy alakul a dolog.
2012. jún. 30. 00:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet benne valami.

Volt egy nagy szerelmem, aki után 5-6 évig sóvárogtam hiába.

És mikor végre végleg kiszerettem belőle, annyira, hogy már abszolút nem is érdekelt, hogy él vagy hal-e (azelőtt nem hittem, hogy ez valaha eljön :D) akkor bepróbálkozott és randit kért. Mondtam, hogy már kösz, nem érdekel.

Valamint egy kevésbé ilyen extra eset, hogy egy sráccal nagyon akartam járni, ő is benne lett volna, de távolság meg pénzhiány...

Mikor túltettem magam rajta, összejöttem mással, neki lett munkája és pénze (nekem is) de már nem érdekelt a dolog, őt még talán.

2012. jún. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amikor idő folyamán megtanulunk élni nélküle, akkor a karakterünk változik idővel, s már nem érezzük azt a mélyreható érzést, szükségét,h még mindig kellene.

Az érzelmek elhalványulnak, és már csak testi érzés, vágyakozás lehet. Persze,h ha újra "aktiváljuk" a múltat, még fellobbanhatnak a régi érzelmek, de nem ugyanazok.

2012. jún. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!