Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hazudhatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hazudhatnék magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
HOgyan tudnám elhitetni másokkal, hogy nekem van barátnőm ,de persze közben nincs is?
2009. aug. 9. 19:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
nyeeh írj egy levelet aggyál msn címet és segítek:D nah puszíí
2009. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Akadt is egy segito leanyzo (vagy fiu, aki szeretne lany szerepben tetszelegni:P). Amugy nem lenne celravezeto kulfoldit keresni, hogyha aztakarod, hogy eljatssza. Nagyon maceras, es eleg hihetetlen, bar ha eleg meggyozoen tudod eloadni, akkor a legelbaszottabb sztorikrol lehet a legjobban meggyozni az embereket. Egyszer egy osztalytarsammal krumplit rakattam a diszkmenjebe elem helyett. Egy egesz napig oltottam bele a hulyeseget, de a vegen megcsinalta, es csodalkozott, hogy miertnem mukodik:P
2009. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

hehe énmáár profi vagyok ebbe..ha haveok leakarnak koptatni egyegy lányt magukrol mindig én jáccom el a barátnőőt..:D

gondolod dobj egy mailt..van sok képem modellekről meg minden..legalább majd válogathatsz is :D:D:D

2009. aug. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
És valakit nem tudnátok ajánlani esetleg? (barátikörről vagy myspaceről, aki *urva jól néz ki, van jó sok képe és azokat frissíti is elég gyakran /hetente, naponta/?)
2009. aug. 10. 13:22
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valami k*rvajo not talalsz, azzal csak noveled a lebukas veszelyeit. Elegedj meg egy olyannal, aki nem egy szupermodell, es nem profi fotos altal keszitett kepei vannak fenn a kozossegi oldalakon. Sokkal hitelesebb. Akit meg iriggye akarsz tenni (vagy nemtudom mire megy ki ez az egesz), ha hajlamos ra, mar igyis megeszi majd a sarga irigyseg, ha pedig nem, akkor ugyanugy le fogja szarni, ha egy szupermodellt szedsz ossze, akar igazabol.
2009. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Én sem egy szupermodellre gondoltam azért, de vannak olyanok, akik nagyon jól néznek ki, mégsem modellek, csak nehéz ilyeket találni, ráadásul nekem olyan kellene, akinek rengeteg képe van fent, és gyakran frissíti is őket, mert ha találok egy olyat, akinek p. van fent 20 képe, az egy ideig OK, de 2 hónap után furcsa, hogy csak annyi képem van róla! :D
2009. aug. 10. 18:26
 17/23 anonim ***** válasza:
Miert lenne furcsa, hogy nincs rola tul sok keped? Nekem sincs a baratnomrol kismillio kepem... :)
2009. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerezz barátnőt te igenhülye és nem kell hazudnod . Könyörgöm ez milyen szánalmas már ! Ki akarna hazudni az ismerőseinek ? Jó , néha muszáj, dehogy akar is hazudni...pfff
2009. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy nagyon már ne haragudj...

Kis p*cs...nem ettől leszel nagyobb ne hogy azt hidd..remélem lebuksz..pfff.

2009. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó kommentelő, sokat segítettél! :)
2009. aug. 10. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!