Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hazudhatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hazudhatnék magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
HOgyan tudnám elhitetni másokkal, hogy nekem van barátnőm ,de persze közben nincs is?
2009. aug. 9. 19:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Vegyél egy felfújhatót és már nem is kell hazudnod xD
2009. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Miért kell ezt hazudnod??Kinek mi köze a magánéletedhez??

Mondd azt,ha már itt tartunk,hogy távkapcsolatban vagy!

2009. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát amennyi erőfeszítés kell hozzá, annyi erőből már lehetne barátnőd. Te tudod. Van a kiszívott nyak trükk (csak a hülyének ne esik le, de akiknek hazudnod kell nem hiszem el, hogy túl értelmesek). Fogod a porszívót és rányomod a nyakadra(de túl erősen mert a végén kinyírod magad). Bakker inkább ismerkedj meg valakivel, de meg is kérhetsz egy csajt, hogy segítsen neked(értem ezalatt, hogy eljátssza). Bár nem igazán értem, hogy miért kéne bebeszélni nekik.
2009. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
sehogy. attól nem leszel menőbb, ha van barátnőd. és egyáltalán nem ciki ha még soha nem volt, vagy éppen nincs. kivéve ha 20 fölött vagy
2009. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

ha keresek egy szép külföldi lányt akinek sok képe van és ráteszem a telefonomra és aztmondom hogy ő a barátnőm, ez jó lenne nem?

csak akkor van ciki ha valaki aztmondja, hogy szeretne vele beszélni msnen vagy valami lyesmi.

ebbe tudtok segíteni, hogy lebukásmentesen hazudhassam?

2009. aug. 9. 19:52
 6/23 A kérdező kommentje:
segítsetek már szépenkérlektiteket!
2009. aug. 9. 20:06
 7/23 anonim ***** válasza:
persze de mi ertelme hogy mutogasd h neked milyen csajod van , meg ha akarnak vele beszelni megmondod h nem mert a te baratnod es nem beszelnek vele de ez ertelmetlen hulyeseg szerintem , mert te ugysem erzel semmit :|
2009. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Tudom, de legalább vagizhatok egy kicsit, hogy milyen klassz csajom van!


Csak segítsetek abban, hogy hogyan tudnám mindezt lebukásmentesen csinálni, mert az elég ciki lenne, ha rájönnének, hogy kamu a csaj!

2009. aug. 9. 20:35
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

Nemertem, miert kell kioktatni a kerdezot. Nem arra volt kivancsi, h ez szerintetek jo, vagy rossz, csak annyit szeretne megtudni, hogy hogyan tudna hitelesen egy baratnot imitalni maganak.


Szerintem a legjobb, hogyha neten keresel egy lanyt, aki hajlando eljatszan, hogy a baratnod, es nehany kepet is ad magarol. Nem lehet olyan nehez talalni valami 13-14 eves kiscsajt, aki bennelenne abba, hogy valakit atverjetek. Beszeljetek at egymas fobb elfoglaltsagait, szokasait, csaladi dolgait. Ha messze lakik, akkor meg jobb, mondhatod, hogy tavkapcsolat, es nem fognak azzal nyaggatni, hogy mutasd be, mert a tavolsagot barmikor konnyen fel lehet hozni kifogasnak. Nem mellesleg igy tenyleg megismerhetsz egy lanyt, es akar igazi baratnot is szerezhetsz:).

Jo mokat:)

2009. aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi, végre egy hasznos kommentelő!


De..


Nem tudom, hogy ha magyar csajt találok ki magamank, hogy az mennyire célravezető!


nem lenne jobb esetleg egy külföldi?

2009. aug. 9. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!