Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek jogos amit tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek jogos amit tettem?

Figyelt kérdés
Volt egy ferfi akkivel randizgatam az elso ket hetben minden szep es jo jo volt de keztek kivansagai lenni anyagi teren sokat sirtam emiatt bantott a dolog nem akartam elhinni hogy van ilyen hittem neki de nem biztam benne de nem is segitettem neki mert ugy gondoltam hogy nincs joga ilyet kerni tolem elhuztam meg ket hetig a dontest es kozben lelkileg terrorizalt mikor kimondtam hogy vege akkor o elkezdett vadaskodni hogy kiakartam ot hasznalni pedig a kajamat sem fizette ezt is a fejemhez vagta hogy ez csak egy csali volt hogy utana neki kellett volna mindent allnia es en eltartattam volna magamvele meg hogy mennyi penzt ram telefonalt stb stb erre en rairtam arra a csajra utana persze velem egyidobben volt neki hogy vigyazzon vele es figyeljen akkor is mindenfele voltam csak jo nem de tudjatok azt bant ha nem akart velem lenni minnek hittete el velem hogy akar engem de ez nem igy volt en is hibaztam de szepen akartam elvalni.
2012. okt. 24. 14:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
erre a kérdésre nem vagyok hajlandó válaszolni. nem vagy képes írásjeleket használni??? báhh akkor ne is írj.
2012. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Központozás, ember.
2012. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
öööö....most akkor mi van?
2012. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

kicsit zavarosan írtad le, de amennyit ki tudtam szűrni sztem ne sajnáld, ha egy férfi már ott tart, hogy telefon, meg kajapénzt kér számon egy lányon akkor ott valami nincs rendben.


f/23

2012. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom de elolvasni ezt nem lehet de ha a csavo is olyan jol tud fogalmazni min te akkor osszeilletek de teged szerintem nem az eszed miatt szeretnek
2012. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kihhasznált ennyi.


Ha már használat...! Kérlek szépen használj pontot és vesszőt, ha írsz és kérdezel és könnyítsd meg szegény gyakorik. olvasók életét!:D

2012. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Első válaszoló: Mégis válaszoltál!
2012. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem igen is jogos amit kert tőled, fizess te is abba amit zabálsz, végül is nem kell eltartson téged ..mit képszelez te mocskos szuka ... nem mindenki olyan hülye , hogy hadija kihasználni magát.
2012. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Bocsi midenkitol de nem ismerem ezt a billenttyuzetet de atfogalmazom majd irasjelekkel is kis turelmet kerek!
2012. okt. 24. 14:15
 10/16 anonim ***** válasza:

"ma 14:13"


Nem válaszolt a kérdésre,csak írt valamit!


Nem ugyanaz!

2012. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!