Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, akinek bejött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, akinek bejött a féltékennyé tevés?

Figyelt kérdés
Olyanok, hogy pl. szakítottak, de az egyik meglátta a másikat egy harmadik féllel, felébredt benne a féltékenység és visszaszerezte? Vagy ellaposodott egy kapcsolat, flörtölni kezdett az egyik másokkal, mire a párja féltékeny lett, és feléledt a "tűz" újra?

2012. okt. 23. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
a legjobb eszköz arra, hogy elveszítse minden érdeklődését csak ajánlani tudom
2012. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Olyan nem volt, hogy direkt féltékennyé akartam tenni, csak miután szakítottunk, volt egy jelölt nálam, aki elkezdett nekem udvarolni, aztán exemben feléledt újra a vadászösztön és vissza akart hódítani 0 sikerrel.
2012. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, akinek ez bejön, de én nem tartom túl tisztességesnek.
2012. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam próbálkozott valaki féltékenyítéssel.


Ha nem tette volna, "harcoltam volna érte".

De így kissé önbizalomölő, kétértelmű és nem csak hogy komolytalan, de számomra utálatot gerjesztő érzést hozott magával.


A féltékenyítést mindent tönkretesz 2 fél között. Tapasztalatból írom.

2012. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fogyatékosoknál biztos működik az ilyesmi, amúgy normális emberben ilyen fel sem merül...nevetséges taktikázni...szánalom
2012. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejött, de nem szándékosan csináltam és még csak flört sem volt, mégis hihetetlen féltékenységet sikerült kiváltanom.. De amire rá kellett jönnöm, hogy ez nem egyenlő a szerelemmel, v azzal h feléled a tűz.Ideig-óráig igen, de vedd számításba, h a féltékenység sokszor a túl nagy egóból és a birtoklási vágyból fakad...
2012. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bejöhet, de csak rövid távon - szerintem. Ahol ilyen praktikákon alapul egy kapcsolat, az nem hiszem, hogy túl tartós lenne.
2012. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"A féltékenység az egy olyan dolog, amely könnyen örökre kiolthatja a legnagyobb lángot is két fél között".


Egy elég bölcs embertől idéztem. És én is így gondolom.

Leginkább az egoista embereknek szokása ezzel a gondolattal együtt:


"Én jó csaj vagyok, tuti lépni fog, mert nem akarja hogy mással jöjjek össze." - pfffffffffffffffuuuj

2012. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
H szakítást történt akkor van hogy bejön van hogy nem,ez emberre válogatja,ha már nem szeret akkor a fejed tetejére is állhatsz vagy akár dughatsz elött is akkor sem fogja érdekelni..
2012. okt. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, igazából csak arra lettem volna kíváncsi, hogy a való életben működnek -e. filmekben ugyanis tök jó, romantika, nyál, csöpögés a vége, de a valóságban sztem semmi értelme...


én egyszer voltam olyan ostoba, hogy kipróbáltam. exemnek, ráadásul voltam olyan lúzer, hogy csak kamuztam, hogy randizok valakivel. erre még aznap este kefélt egy csajjal. megérdemeltem valahol, csúnyán visszafelé sült el... :/ :D

2012. okt. 26. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!