Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek meg valakit akivel olyan sokat nem beszélünk hogy segítsen nekem féltékennyé tenni egy pasit? SOS!

Figyelt kérdés

2012. szept. 24. 19:58
 1/5 ASOT ***** válasza:
Hát szerintem egyszerűen megkérdezed tőle, hogy lenne egy ilyen gondod benne lenne e...ennyi, csak aztán ne csodálkozz ha este az ágyban köttök ki...
2012. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13évesen még ne pasizz szerintem...
2012. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bizony. Egyébként ez egy elég buta hozzáállás.

Ha kell szerezd meg, de ne úgy h féltékennyé teszed. Lehet hogy csak kiábrándul belőled.

Ha meg nem kell, akkor nincs miért foglalkoznod vele...


Ezért mondjuk mi pasik azt hogy a női logika, meg hogy "A" női szeszély...

Gondolkozz érettebben.

2012. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

SOHA ne akarj féltékennyé tenni egy pasit.. nem jön be:)

Egyébként miért akarod, hogy féltékeny legyen?

De ha ragaszkodsz a tervhez mondd el neki, hogy tetszik neked valaki, és úgy gondoltad ez hatásos lehet, segítsen neked, de csak ha megbízol benne.

2012. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lencsilány14 válasza:
Szerintem ne kérd ha suliból való a fiú akkor egyszerűen csak csináld úgy,hogy pont előtte hülyéskedjetek nevessetek a fiúval...
2012. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!