Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnya duci pasik, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya duci pasik, soha nem találnak párt maguknak a mai külső kémia, szikrás társadalmunkban?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 12:15
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Nem tudunk nem felszínes nőkkel ismerkedni, mert minden nő felszínes.
2012. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
A legalább átlagos fiuk se találnak ugy látszik.(mondjuk én minimum átlagos kinézettel rendelkezem de mondták már páran hogy jol nézek ki.
2012. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
31, anyukád a felszínes :) Ha nem tudsz becsajozni, attól még nem a nők felszínesek, Te vagy gyík. :)
2012. okt. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
De ha más, hasonlóan csúnya srácok se tudnak becsajozni, az már jelent vmit...
2012. okt. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

" "Ez hülyeség. Én ocsmány vagyok, dagadt és még alacsony is, az önbizalmam 0. De mégis sikerült egy csinos és kedves barátnőt találnom magam mellé, aki már lassan 4 éve kitart mellettem.

"

Érdekes én ugyanez vagyok csak szépben.

Ezek szerint ha zéro önbizalmad van nem is te kezdeményeztél.Akkor szimplán csak mázlid van.

2012. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
gratulálok az általánosításhoz !!!! már értem miért nem tudsz barátnőt találni.... :D
2012. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Ma 13:56

EZ egyáltalán nem csunya pasi,messze van attol.

2012. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
ÉN ugyanaz vagyok mint a pasid csak jo kinézetben önbizalomhiánnyal.Ezek szerint a szerencse nagyon fontos faktor.
2012. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kör volt. Az önbizalmadat egy páran beletiporták a sárba. Rázd meg magad, és kezdj ismerkedni. Van valahol egy csaj, aki rád vár. Persze azért neked is kell tenni valamit.
2012. okt. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok jóképű,sem sovány,és mégis akad nő...Jó lehet azoknak,akik rá fogják,hogy azért nincs nekik,mert xy dolog amin nem lehet vagy nem tudnak változtatni,az csúnya,és azért nem kell egy nőnek se.Közben meg azért,mert egy gyenge ember,akit a sikertelenség meg tud változtatni,önbizalomhiányossá tudja tenni.Aki nőt akar,az legyen FÉRFI,nem pedig egy kifogásgyár,hogy mennyire nem rajta múlott,és minden más mennyire gonosz vele szemben.Persze igény a szépségre,a törődésre az lenni mi?Csak hogy azt nem adják mindenkinek olyan olcsón.Mivel az élet nem igazságos,van akinek többet kell adni,hogy kapjon is valamit.Lehet szidni a nőket,hogy felszínesek,de mi is épp annyira azok vagyunk,van aki azt mondja,lejjebb adta az igényeit,vagyis olyanokkal ismerkedik,aki szerinte csúnya,az meg milyen munka?A szemébe köpsz,hogy kevés,és kéred,hogy adja magát oda?A csaj is megérzi,ha nem tetszik valami rajta.Srácok,komolyan mondom,nagy gond van sokatok fejében.
2012. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!