Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csúnya duci pasik, soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya duci pasik, soha nem találnak párt maguknak a mai külső kémia, szikrás társadalmunkban?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 12:15
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Ő legalább neked tetszik. De vagyunk olyanok páran, akik a világon egyetlen lánynak se tetszünk.
2012. okt. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a külsőd miatt, hanem a hozzáállásod miatt az pedig belső!!!!
2012. okt. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Ha úgy állnál hozzá. hogy igen csúnya vagyok, de sok nőnek kellek, mert ilyen meg olyan értékeim vannak és azokat hangsúlyoznád ki, hidd el találnátok, de így valóban nem lesz
2012. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Nem hozzáállás kérdése. Az ilyen hozzáállás a sok elutasítás miatt alakul ki, nem pedig fordítva.
2012. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre mivel én se vagyok szép, hogy sose azzal volt bajom, hanem határozottsággal önbizalommal, a nőknek sokkal többet számít ez, mint a külső, csak szerintem a csúnya pasik önbizalomhiányosak és ezt érzik a nők és ezért nem kellenek a csúnya pasik meg rátudják fogni a külsejükre
2012. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Ezzel is inkább fordítva van: akit a külseje miatt mindig visszautasítanak, az ettől természetesen elveszti minden önbizalmát, ezért önbizalomhiányosak a csúnya srácok.
2012. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

a párom maci, és nem a leghelyesebb. de 5 éve az "enyém" és más nem is kell :))


N22

2012. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Nem a felszínes pi.kal kéne talán ismerkedni
2012. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
26-nak igen az lehet hogy több visszautasítást kap egy csúnya pasi a nőktől, de inkább a felszínes nőktől, és így az önbizalma lemegy és akkor már egy olyan nőnek se fog kelleni, akinek nem a külső számít, mert önbizalom hiányos (valóban egy ördögi kör)
2012. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
nem értem hogy miért úgy fogalmaztad meg hogy "mai". hiszen az őskorban annak aki nem volt vonzó és nem tudott vadászni annak esélye se lett volna.
2012. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!