Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokat kérdeznék: összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat kérdeznék: összejönnétek e olyan fiúval, aki katona, vagy közel van hozzá, hogy azzá válljon (pl. : ZMNE-n akárhány éves hallgató?

Figyelt kérdés

Elviselve ezzel az esetleges távollétet és veszélyeket...


Sárky


2009. aug. 7. 22:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Régen magam is katona szerettem volna lenni, de nem lehettem a látássérülésem miatt... Nekem amúgy nem az számít, hogy mi a srác foglalkozása, vagy hogy hogy néz ki, hanem hogy hogy bánik velem.

19/l

2009. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Hűha,love story kialakulóban :)) Drukkolok nektek :)))
2009. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szereted akkor kezdj el vele járni! Az öcsém is majd jövőre megy katonának és lassan már egy éve udvarol egy lánynak! Aztán meg majd lesz valahogy!Lehet hogy megbánnád ha nem kezdenél el vele járni! Ha igazán szerezed az szenvedés volna neked ha nem járnál vele,főleg ha ő is szeret téged!
2009. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
odavagyok az egyenruhásokért:DD legyen az katona, zsaru v akármi xD ha igazán szeretem, tiszta szívből,akk bármit képes lennék elviselni érte :)
2009. aug. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Lovestorisoknak,drukkolok,remélem összejöttök :)
2009. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen igen .. imádom a katonákat lány létemre lehet kicsit fura de én is az szeretnék lenni , igaz kicsit javítani kéne a fizikai kondíciómon de szeretném az csinálni , kicsit magasabb pozícióba kerülni és akkor ott lehet ordibálni meg parancsolni áááhh imádom ezt :DD
2009. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
"bárki" aki beszélgetni akar katonaságról, és az ehez kapcsolódó dolgokról az írjon pm-et adok msn-t, ha gondoljátok. beszélnék egy jót:D 17/f
2009. aug. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
ujjaj :D már love story-sok lettünk? :D :D
2009. aug. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
02:09 neked nem lehet irni pm-t
2009. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
nah akkor itt az msn-em: van_msn-em@hotmail.com (nem poén, tényleg ez az)
2009. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!