Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokat kérdeznék: összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat kérdeznék: összejönnétek e olyan fiúval, aki katona, vagy közel van hozzá, hogy azzá válljon (pl. : ZMNE-n akárhány éves hallgató?

Figyelt kérdés

Elviselve ezzel az esetleges távollétet és veszélyeket...


Sárky


2009. aug. 7. 22:11
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

22:33: nagyon szépen köszönöm és viszont minden jókívánságot! :)


22:31: ö..ZMNE-n van tisztképzés és civil. A tisztképzésen belül van többfajta szak. Ha a tisztképzésen belül választ katona lesz. Nem csak az lesz katona, aki a vezetői alapszakra megy. Én például a szemem miatt nem is tudok odamenni, én is a had- és biztonságtechnikai alapszakra készülök.

2009. aug. 7. 22:39
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretném, igen. Viszont sokat aggódnék érte, amitől lehet, hogy kikészülne..
2009. aug. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

a katonák a szememben férfiasak, nagyonis, és kemények, úgyhogy ebből a szempontból mindenképpen :D

veszély az sztem nemtúlsok leselkedik rá, kis ország vagyunk, nem küldenek minden 2. embert háborúba.

2009. aug. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen félteném és hiányozna,de ez biztos,hogy nem lenne szempont,amikor eldöntöm,hogy járjak-e vele vagy sem.Ha szerelmes vagyok,akkor akár a Mars-ra is mehet megvárom :) Egyébként nagyon nagyon büszke lennék rá és itt a lányok már céloztak rá,hát igen,az egyenruha szerimtem is szexis :) Megkérdezhetem a korodat? :)

25/L

2009. aug. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Jóhogy összejönnék. Az egy dolog, hogy nagyon aggódnék érte(d), de ez csak megerősítené a kapcsolatot, és biztosítva van a hosszútáv. Am is nagyon bejönnek az egyenruhás pasik.. :P
2009. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
OFF: van barátnőd? :P Asszem itt lenne pár jelentkező.. (Utsó voltam..)
2009. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Olyan szempontból el kell, hogy keserítselek titeket, hogy még nem vagyok katona. Annak készülök, 17 éves vagyok és azon kívül, hogy elcsap egy kamion nehezen tántoríthatna el bármi is a célom felől.


Ellenben egyenruha már voltam rajtam, többször is és ellenben a korombéli divatmajmokkal (akik hasonlókat próbálnak meg mindig viselni) nekem már volt szerencsém megtapasztalni, hogy mit is jelent az és azt viselni.


És jelenleg nincs barátnőm. (:

2009. aug. 9. 08:18
 18/36 A kérdező kommentje:
Éééés igen, nekem személy szerint nagyon jól tud esni ha féltenek.
2009. aug. 9. 08:23
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 19:48-as vagyok megint :)

am 17/L


és akarsz egyet? :D:D:D

mármint barátnőt. szívesen megimernélek. és nem csak az egyenruha miatt :D

2009. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Höh, még szép. :)
2009. aug. 9. 22:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!