Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányokat kérdeznék: összejönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat kérdeznék: összejönnétek e olyan fiúval, aki katona, vagy közel van hozzá, hogy azzá válljon (pl. : ZMNE-n akárhány éves hallgató?

Figyelt kérdés

Elviselve ezzel az esetleges távollétet és veszélyeket...


Sárky


2009. aug. 7. 22:11
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
A válaszokat pedig előre is köszönöm!
2009. aug. 7. 22:12
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen :) Egyenruha.. hmm :)

22/L

2009. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Hátha előre tudom, hogy ilyen veszélyes foglalkozást űz, és még csak az ismerkedésnél tartunk akkor nem hiszem, hogy bevállalnám. De ha már szerelmes vagyok belé, akkor nem lehetne mit tenni, összejönnék vele úgy is ha katona. Ez márcsak így van. :)

Megkérdezhetem, hogy miért akarsz katona lenni? Engem meg ez érdekelne... :)

2009. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
61%
nem
2009. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Én már összejöttem egyel, jó pár évvel ezelőtt. Alkalmanként nagyon jólesik az a félév legális szabadság. A veszélyekről meg annyit, hogy nem biztos, hogy aki naponta autózik párszáz kilométert,az nagyobb biztonságban van.
2009. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Kedves 22:16-os:


Igazából ez az a kérdés, amire nem tudok válaszolni. Még 6.odikas voltam általánosban, amikor kezdtek egyre jobban érdekelni, azok a történetek a katonaságról, amit akár édesapámék, akár rokonok meséltek. Miután őket teljesen kifagattam (ugye sorkatonaságból), utánanéztem interneten, majd valamelyik TV adón néztem erről sorozatot (talán a National). Ami viszont nagy löketet adott, az az idei katonai kiképző tábor (ZMNE szervezte) és azt teljesítve is azt mondtam, hogy igen nekem ez tetszik.


Azt ne kérdezd, hogy hogy tetszhet az egy embernek, hogy hetedmagával 200kg farönköt cipeltetnek, 7km futattnak, vagy éppen reggel fél 6-kor 4 óra alvást követően 10mp-t adnak az embernek hogy kikeljen az ágyából stb.. (:

2009. aug. 7. 22:25
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem távol van a barátom (amikor hallgat) :D de nem katonának készül...had-és biztonságtechnikusnak :) én tudok várni rá, mert szeretem, és elvileg ő is engem. szerintem az hogy a távolság tönkreteszi a kapcsolatot, hülyeség, inkább emberfüggő. a veszély mondjuk rossz dolog, viszont jó érzés lehet amikor aggódunk, féltünk titeket fiúk, vagy tévedek? :P
2009. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Köszi a választ kedves kérdező! :D

Már régóta érdekelt, hogy vajon Magyarországon miért megy el valaki katonának, mi lehet a motiváció. Félre ne értsd, én nagyon tisztelem a katonákat és büszke vagyok rájuk, de ezt soha nem értettem igazán. :)

Sok sikert kívánok az életedhez, a munkádhoz és egy barátnőhöz egyaránt! Légy óvatos!

22:16-os voltam :P

2009. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is hivatásos katona 8 éve. Igaz, nem tiszt, de az ebből a szempontból mindegy. Már 4 éve együtt vagyunk, 3 éve együtt élünk. A kapcsolatunk úgy kezdődött, hogy pénteken "összejöttünk", vasárnap találkoztunk, és hétfőn elment két hétre a Bakonyba kiképződni. Jó kezdet, fél siker! :D Olyan családban nőttem fel, ahol megszokott dolog volt, hogy apám rendszertelenül van otthon. Én soha nem tudtam volna elképzelni, hogy a párom reggel 8-kor elmegy dolgozni, és délután 4-kor végez. A veszélyekről meg annyit, hogy minden munka lehet veszélyes. Na jó, a tűzszerészeké egy "kicsit" jobban. Egyébként én is fegyveres szervnél dolgozom, remekül kiegészítjük (és megesik olyan is, a munkánk miatt, hogy elkerüljük) egymást. :D De mivel hasonló felfogásunk van, elfogadjuk, hogy a másik hivatása miatt néha a családi élet háttérbe szorul. Most is odavan 21-ig, akkor 7végén itthon lesz, aztán meg majd csak szeptember vége felé kerül elő megint. De rengeteget szoktam beszélgetni olyanokkal, akik hasonló helyzetben vannak, és valahogy mindig leszűrjük, hogy a hosszú kapcsolat titka a ritka találkozás. Hát nincs időnk megunni egymást! :D
2009. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mi a hivatása, nem befolyásolná az érzelmeimet.
2009. aug. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!