Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes lépés? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes lépés? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A párommal 2010-ben jöttünk össze. Ő a munkájából kifolyólag van, hogy heti 6 napot dolgozik reggel 6-24ig. Mindig is nehezen de toleráltam, hogy nagyon ritkán találkozunk majd 2011 telén úgy gondoltam jobb lesz külön és életem legnagyobb hibáját követtem el, szakítottam vele. Késöbb rájöttem, hogy hibáztam és 1 hónappal késöbb újra együtt voltunk. De ebben az egy hónapban ő megismert egy lányt akivel találkozgatott, nagyon jóba lettek. A kapcsolatot a lánnyal a kibékülésünk után sem szakította meg, strandra ment vele (titokban, késöbb jöttem csak rá.), sétálni jártak mivel a csaj teljesen belezúgott a páromba. A párom váltig állítja a mai napig, hogy nem kell neki ez a csaj csak nem akarja megbántani. Amit valamennyire el is hiszek mert ha az a csaj kéne neki mi nem lennénk együtt. Viszont időközben a csaj a munka társa lett és a munka miatt rengeteg időt töltenek együtt. Mind a ketten úgy gondoljuk, hogy megtaláltuk egymásban az igazit. Külön nem menne, ebbe biztosak vagyunk. Viszont én egyszerűen nem bírom elviselni, hogy ennyi időt tölt azzal a másikkal. Tudom, hogy dolgozni jár oda de akkor is zavar. Féltékenységemet nem mutatom neki. Ti mit tennétek, hogy ez az érzés megváltozzon? Egyáltalán lehet valamit tenni? Vagy megkell próbálni külön?
2012. okt. 18. 21:51
 1/3 anonim válasza:
Hát ez azért így elég durva!! :( Szerintem lehet h jobbb lenne ha külön lennétek megint...engem is zavarna ha együtt dolgoznak!!Én az ilyen helyzetből menekülnék..nemtudnám elviselni,h mellettem mással is van!!Bármennyire is szeretném akk is otthagynám!!!
2012. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát ez azért így elég durva!! :( Szerintem lehet h jobbb lenne ha külön lennétek megint...engem is zavarna ha együtt dolgoznak!!Én az ilyen helyzetből menekülnék..nemtudnám elviselni,h mellettem mással is van!!Bármennyire is szeretném akk is otthagynám!!!És ha téll fontos vagy neki akk téged választana!
2012. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is otthagynám én nem osztozom a páromon senkivel, semmilyen körülmények között sem!! Ha meg neki a másik nőre van szüksége akkor menjen hozzá vagy legyen vele, én nem leszek senkinek a tartalékja.
2012. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!