Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég jöttünk össze a pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég jöttünk össze a pasival. A probléma az, hogy neki nincs munkája, és akárhová megyünk, én fizetek. Sőt még kért is tőlem pénzt! Mit tegyek? Folyt.

Figyelt kérdés
én nagyon szívesen adok,de félek tőle hogy rá fog szokni,és emiatt ki fog használni. nekem általában mindig van pénzem,keveset keresek,de be tudom osztani. mit tegyek? eléggé kellemetlen ez nekem! vagy a mai férfiak ilyenek???
2012. okt. 15. 08:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ne enged magad kihasználni, erre nincs szükséged, hidd el!!!!!

Keressen munkát magának! Én enm adnék neki egy petákot sem, ok néha kisegíted, de már az elejétől...

2012. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha nem rég jöttetek össze, akkor én nem adnék neki. Olyan programokat találnék ki,amihez nem kell pénz. ha ezek is érdekesek, akkor nem akar kihasználni. Ha annyira nem akkor félő, hogy mégis.
2012. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy ki akar használni... csak hogy mondjam meg neki hogy nem adok?? mármint diplomatikusabban gondolom...?
2012. okt. 15. 08:46
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Most nincs, számlák stb...de ez hanta, monj igazat neki, hogy neked ez így kínos és jó lenne ha elmenne dolgozni, luxus hogy nem dolgozik.
2012. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és valami nagyon nincs rendben itt. Milyen "férfi" az, aki rendszeresen elfogadja a nő pénzét és még kér is tőle?? És kinek kell ilyen férfi? Én is voltam sajnos munkanélküli, mert megszűnt a munkahelyem, de az arcom szétégett volna, ha nőktől kértem volna pénzt. Inkább dolgozom.
2012. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nemrég jöttetek össze és már pénzt kér tőled? Ez számom ra elég furcsa.

Persze kérdés az is, hogy mióta nincs munkája és keres-e egyáltalán.

2012. okt. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
25éves,és azt hiszem még nem nagyon dolgozott! nekem is fura ez a helyzet... állítólag beadta már pár helyre az önéletrajzat... segítsek neki munkát keresni??
2012. okt. 15. 09:04
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én még azt is nehezen viselem, ha a lány nem engedi, hogy kifizessem az egész számlát, nem ám, hogy még én kérjek tőle. Azt leszögezném, hogy semmi lenézés vagy fölényeskedés nincs a hozzáállásomban. Egyszerűen nekem ez természetes, mint, hogy kinyitom neki az ajtót, hazakísérem, ... stb.
2012. okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ejja! Jártam ilyen pasival, jól kihasznált. Gondolom még soha nem dolgozott. Beadta pár helyre az önéletrajzát mi?:D Hát nem kapkodja el. Ezek nem pasik, anyuci pici elkényeztetett fiai, akik benned is anyucit lának. A helyedben otthagynám sürgősen. Taasztalat. Minél tovább húzod, annál szemtelenebb lesz. :(
2012. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
amúgy mindenben nagyon rendes,és udvarias velem! de ez egy kicsit zavar... úgy gondolom hogy megér ennyit ez a dolog hogy megbeszéljem vele!
2012. okt. 15. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!