Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jelezzem neki? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem neki? Milyen jeleket küldjek felé? Fiúk miből esne le nektek hogy egy lány szeret titeket? Vagy lányok mit gondoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Na mielőtt bárki elkezdene lek*rvázni aki ezt akarja ne is írjon semmit.Mivel itt ahogy sokan írják megd*gatásról van szó.

Tehát csak tanácsot tippet szeretnék kérni a fent említett kérdésre.Lehet akár olyan érintés,vagy beszólás esetleg tett.

Van egy fiú 21 éves(én 18 vagyok)sokat lógtunk együtt,jó barátok lettünk és az idő múltával már miért is ne hogy én beleszerettem.Elejében csak tetszett mint srác.Na tehát a lényeg hogy(igen volt már barátom 1 de ott nem én léptem elsőnek)tehát a kérdés fentebb ugyebár.

Azt nem akarom hogy nyomulósnak nézzen mert az nem vagyok.Az meg hogy csak meg mondjam neki hogy mi a helyzet kizárt mert félénk vagyok xD

Nehéz ügy mi?xD

Tehát tippet,tanácsot kérnek és csak használható,normális válaszokat.

Előre is köszönöm ^^


2012. okt. 14. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

azért ne vallj neki egyből szerelmet!...


esetleg kacsincs rá, vagy így üss rá a seggére (igen a srácnak, ez jelzés ;P ) kicsit húzd az agyát ilyenek :D

vagy fogd meg a kezét egy óvatlan pillanatban, ohgy mitszól, sőt akár búcsúzáskor puszi helyett öleld meg :)

2012. okt. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Solarian ***** válasza:
Az utalás nem ér, a célzá sem ér, az egyértelmű célzás SEM ér. Mondd meg amit akarsz.
2012. okt. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne mondj semmit! viselkedj úgy, mint ha járnátok. Fogd meg a kezét, ha átmentek az úton. H átértetek,akkor ne engedd el, és hasonló kis impulzusokat küldj feléje. Venni fogja a lapot, ha ilyen lányt képzelt el magának. Építsed be a programjaidba Őt is.
2012. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azért elég nehéz eset, mert ha együtt lógtatok, akkor az más helyzet, mintha vad idegenként jelezgetnél neki, aztán majdcsak rámozdul. Itt meg arról van szó, hogy a pali ha eddig nem dobta fel, akkor 60% hogy nem akar semmit. Még ha nem is olyan közeledős stílusú, akkor főleg. VAn akinél létezik férfi nő barátság, furcsa de igen, és ez nem egyszerű eset. Kicsi az esélye, hogy a fickó akarjon valamit. Ha túl jó a viszony, akkor még kisebb. Már lépett volna szerintem. Ilyen esetben én már rég szúrnálak, ha szexuálisan érdekelnél. Igazán csak az ismerkedés a nehéz, utána már olajozottan mennek a dolgok, ha egyáltalán "akarnak" menni. De persze kedvességből leírom, hogy próbálkozz, ha az önbecsülésedbe belefér egy legyünk csak barátok. nem tudhatom, de én a saját gondolkodási módomat, hozzáállásomat írtam le, hogy van ilyen eset is. Én ha tartósan jóban lennék egy nővel, de semmi bókot, jelét nem adnám arra ,hogy többet akarok, akkor bepróbálkozhatna, akkor sem kéne többre. Az ő jelzésein múlik inkább.
2012. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az igazság az a tesója szerint hogy tetszeni,tetszem neki de hogy is mondjam.Ő nem az a fajta ember aki könnyen alakít ki kapcsolatot.Mivel volt már egy komoly csalódása így ugyebár nehezebb.Azt mondja bízik bennem stb.A tesója szerint meg ferdít mert fél hogy újra csalódna.Ezért nem akarok nyomulni hogy nehogy azt gondolja hogy egy vagyok aki átverné,mert nem az a célom.Művel fura dolgokat de ez hogy is szokott lenni?Mindenki tudja mi van csak azoknak akiknek kéne azok nem...

Várom a további ötleteket!

:)

2012. okt. 15. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!