Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy igaz, tomboló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy igaz, tomboló szerelem létezik az ember életében?

Figyelt kérdés

Voltam már párszor szerelmes. Vagyis inkább fellángolásnak nevezném azokat.

De egyszer az életemben nagyon szerelmes lettem rövid idő alatt. Olyan érzés volt mint ahogyan a mesékben meg volt írva. Nagy szerelem ,felemelő érzés,tervezgetés stb.

Sajnos ,nagyrészt az én hibámból ,vége lett a kapcsolatomnak. Ez volt 10hónapja. Azóta egyszer éreztem magamat szerelmesnek ,de közelsem annyira és közelsem azzal a tűzzel mint ami anno volt.

Szerintetek nem is leszek már annyira boldog és annyira szerelmes? Minden embernek egyszer adatik meg ez az érzés?


2012. okt. 14. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen! A lányregényekben.

Azért létezik szerelem.

2012. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,igen.Nyilván simán lehetsz újra szerelmes,nagyon szerelmes is,milliószor még,de azt a fajta szerelmet,amit Iránta éreztél,szerintem már nem fogod átélni.Persze,szerethetsz valakit tiszta szívedből ezek után is,csak valahogy másképpen.Ezt nehéz elmagyarázni,de a lényege,hogy az is lehet szerelem,csak másfajta szerelem.Lehet nagyon intenzív,de annyira már soha többet.Ez csak az én véleményem,én is ebben a helyzetben vagyok.Azzal a különbséggel,hogy én hosszú idő óta úgy érzem,megint szerelmes vagyok,csak ez valahogy másmilyen.Nagyon szeretem az illetőt,de mégsem ugyanúgy,mint anno azt a bizonyos személyt.Talán ez így is van rendben.
2012. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én nem csak egyszer voltam nagyon nagyon szerelmes! Az elsőnél 13 évesen, akivel először csókoloztam és először feküdtem le! Az nagy szerelem volt! Utána még egy ilyen érzés 18 évesen volt, őt is nagyon nagyon szerettem, igaz szerelemmel, de elhagyott 1 hónap után :) Nem tudnám megmondani melyiket szerettem jobban, de az biztos h én kétszer éreztem ilyet! Azóta megházasodtam, született egy kisfiam! Sose éreztem olyat a férjemmel mint velük, viszont sokkal értékesebb ember, és érdekes, de ha ő elhagyna azt nem élném túl:)
2012. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!